Reklamsız YouTube Uygulamaları

Android Reklamsız YouTube Uygulamaları ROOTSUZ. Youtube Video indir, Youtube Müzik indir. Android YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma. Reklamsız YouTube İzleme. Youtube reklamsız apk

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında YouTube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir.

Ancak, bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda kullanıcılarda YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor. Neyse ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor, ve YouTube’u reklamsız izlememiz için Reklamsız YouTube Uygulaması geliştirdiler. bu gönüllü kişiler Orijinal YouTube uygulamasını Modlayarak. Evet orijinal YouTube uygulamasını reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

YouTube Pro: Premium Reklamsız Youtube Uygulaması

Reklamsız YouTube Uygulaması

Bazı geliştiriciler Orijinal Youtube uygulamasını modlayarak reklamsız hale getirip, Arka planda video oynatma, Karanlık teması ve daha birçok özellik ekleyerek kullanıma sunuyorlar. Bu sayede reklamsız youtube’un tadına varıyorsunuz. Ayrıca microg sayesinde youtube hesabınızla giriş yaparak bu modlu youtube ile beraber kullanabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi için: YT Pro: Youtube Premium Reklamsız Youtube Uygulaması

YouTube ReVanced: Reklamsız Youtube Uygulaması

YouTube ReVanced

Youtube Vanced’in geliştiricileri desteğini kesmesi üzerine artık vanced defteri kapandı diyorduk ancak, başka geliştiriciler yola ReVanced adıyla devam etme kararı aldılar. Böylece reklamsız youtube serüveni devam edecek gibi görünüyor.

Daha fazla bilgi için: YouTube ReVanced Reklamsız YouTube Uygulaması

Youtube Vanced: Reklamsız Youtube Uygulaması

YouTube Vanced

Bazı geliştiriciler Orijinal Youtube uygulamasını modlayarak reklamsız hale getirip, Arka planda video oynatma, Karanlık teması ve daha birçok özellik ekleyerek kullanıma sunuyorlar. Bu sayede reklamsız youtube’un tadına varıyorsunuz. Ayrıca microg sayesinde youtube hesabınızla giriş yaparak bu modlu youtube ile beraber kullanabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi için: YouTube Vanced Reklamsız YouTube Uygulaması

GoTube Apk indir (Reklamsız YouTube Uygulaması)

GoTube

GoTube adlı uygulama android platformu için geliştirildi. GoTube uygulaması YouTube android uygulamasının alt yapasını kullanıyor ve videoları reklamsız izlemenize olanak sağlıyor. Ayrıca istediğiniz videoları, istediğiniz çözünürlükte indirebiliyorsunuz. Videoları indirme özelliğinin yanı sıra videoları ses dosyası olarak indirebiliyor.

Daha fazla bilgi için: GoTube Apk indir (Reklamsız YouTube Uygulaması)

NewPipe Youtube Video, Müzik indirme Uygulaması

NewPipe YouTube Video izleme, indirme Uygulaması

NewPipe adlı uygulama android platformu için geliştirildi. NewPipe uygulaması YouTube android uygulamasının alt yapasını kullanıyor ve videoları reklamsız izlemenize olanak sağlıyor. Ayrıca istediğiniz videoları, istediğiniz çözünürlükte indirebiliyorsunuz. Videoları indirme özelliğinin yanı sıra videoları ses dosyası olarak indirebiliyor.

Daha fazla bilgi için: NewPipe YouTube Video izleme, indirme Uygulaması

SongTube Youtube Video, Müzik indirme Uygulaması

SongTube

SongTube, çarpıntıda yapılmış yeni, güzel ve hızlı bir uygulamadır, herhangi bir kalitede YouTube ses ve video indirmeyi, Uygulama İçi YouTube Tarayıcısını, ses dönüştürmeyi, Çalma Listelerini ve Ses etiketleri düzenleyicisini destekler.

Daha fazla bilgi için: SongTube Youtube Video, Müzik indirme Uygulaması

SkyTube Youtube Video, Müzik indirme Uygulaması

SkyTube

SkyTube adlı uygulama android platformu için geliştirildi. SkyTube uygulaması YouTube android uygulamasının alt yapasını kullanıyor ve videoları reklamsız izlemenize olanak sağlıyor. Ayrıca istediğiniz videoları, istediğiniz çözünürlükte indirebiliyorsunuz. Videoları indirme özelliğinin yanı sıra videoları ses dosyası olarak indirebiliyor.

Daha fazla bilgi için: SkyTube YouTube Video izleme, indirme Uygulaması

LibreTube Youtube Video, Müzik indirme Uygulaması

LibreTube

LibreTube, ilginç bir YouTube uygulamasıdır ve bunu göstermektedir. Bununla birlikte, sizi denemeye ikna edebilecek bazı önemli özelliklere sahiptir. LibreTube ile ilgili en ilginç şeylerden biri, Piped kullanmasıdır, bu nedenle hiçbir zaman doğrudan Google sunucularına bağlanmazsınız. Google ile aranızda bir sunucu var (ve LibreTube birkaçı arasından seçim yapmanıza izin veriyor). Kanallara abone olmak istiyorsanız, ancak Google’a bağlı herhangi bir hizmete abone değilseniz bu sunucuda bir hesap kaydedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: LibreTube YouTube Video izleme, indirme Uygulaması

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle