LibreTube

LibreTube YouTube Video izleme, indirme Uygulaması. Youtube Video indirme, Youtube videoları müzik olarak indirme, Youtube indirici

LibreTube YouTube Uygulaması

YouTube reklamları izlemek zorunda kalmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Genellikle kullanıcılar da YouTube uygulamasını reklamsız kullanmanın derdine düşüyor. Neyse ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor. Bu nedenle YouTube’u reklamsız izlememiz için Reklamsız YouTube Uygulaması geliştirdiler. Bu gönüllü kişiler, Orijinal YouTube uygulamasını Modlayarak böylece reklamsız ve istediğiniz videoyu indirebileceğiniz, bir uygulama haline getirdiler. Ayrıca isterseniz videoları ses doyası olarak indirebilirsiniz.

YouTube Video izleme, indirme Uygulaması: LibreTube

LibreTube adlı uygulama android platformu için geliştirildi. LibreTube uygulaması YouTube android uygulamasının alt yapasını kullanıyor ve böylece videoları reklamsız izlemenize olanak sağlıyor. Böylece indirmek istediğiniz videoları, istediğiniz çözünürlükte indirebiliyorsunuz. Videoları indirme özelliğinin yanı sıra videoları ses dosyası olarak indirebiliyor.

LibreTube, sizi denemeye ikna edebilecek bazı önemli özelliklere sahip ilginç bir YouTube uygulamasıdır. Bu nedenle LibreTube ile ilgili en ilginç şeylerden biri de Piped kullanmasıdır. Kısacası Google ile aranızda bir sunucu olduğu için hiçbir zaman doğrudan Google sunucularına bağlanmazsınız. Böylece LibreTube birkaçı arasından seçim yapmanıza izin veriyor. Kanallara abone olmak istiyorsanız ancak Google’a bağlı herhangi bir hizmete abone değilseniz bu sunucuda bir hesap kaydedebilirsiniz.

LibreTube Apk indir

GitHub > indir : APK uzantılı dosyayı indirip telefonunuza kurun

İlk olarak indirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı telefonunuzun dahili depolamasına atın. Ancak, zaten telefondan indirmişseniz Dosya yöneticisini açın ve indirdiğiniz .apk dosyasını telefona yükleyin.

LibreTube YouTube Video, Müzik indirme Uygulaması

Kısaca Özellikler:

Kullanıcı hesapları
Abonelikler
Kullanıcı Oynatma Listeleri?
Trend
Kanallar
Kanal Oynatma Listeleri
Arama
Arama Önerileri
Arama Filtreleri?
Altyazılar
Yorumlar?

Diğer Youtube Uygulamaları

Daha birçok reklamsız YouTube uygulamasını sizler için araştırıp hazırladık. Böylece reklamlar olmadan video izleme ve indirme özellikli video izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Daha fazla bilgi için: Reklamsız YouTube Uygulamaları

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle