Reklamsız YouTube Uygulamaları

Youtube Premium Apk indir, Son Sürüm Android Mod Apk indir, Youtube Pro v18.45.41 indir. Ücretsiz Youtube Premium MicroG indir. Reklamsız Youtube Nasıl Yüklenir?

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında Youtube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir. Bu durum kullanıcıları çileden çıkarabilmektedir.

Youtube Premium

Bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda Youtube kullanıcılara reklamsız sürüm olan Youtube Premium satın almalarını istiyor, Ancak çoğu kullanıcı buna ücret ödemek istemiyor. Bu dayatmaya karşın Kullanıcılar da YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor.

Neyse ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor ve Youtube’u reklamsız izlememiz için Reklamsız Uygulama geliştirdiler. Bu gönüllü kişiler Orijinal Youtube uygulamasını Modlayarak kullanıma sunuyorlar. Evet orijinal YouTube uygulamasını reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

Youtube Premium Apk, MicroG Apk indir

Youtube Premium Uygulaması Google tarafından istenmediği için bunu Google Play Store, yani Google Play Market Mağazasında bulamazsınız. Bu uygulamayı dışardan Apk şeklinde indirmelisiniz. Ancak bir sorun daha var normalde Youtube hesabınızı bu uygulamada kullanamıyorsunuz ancak ikinci bir uygulama yükleyerek bu sorunu da çözeceğiz. Bu nedenle Youtube hesabımızı da kullanabilmek için MicroG uygulamasını da kuracağız. Böylece bize tüm fonksiyonlarıyla ve reklamsız Youtube’un tadını çıkarmak kalıyor. Aşağıda verdiğimiz bağlantılardan Son sürüm YT Premium ve MicroG Apk indirebilirsiniz.

Yeni Sürüm:

YT Premium v18.45.41.apk (Android 8.0+)
microG_v0.2.27.230755.apk

Eski Sürümler:

YT Premium v18.44.40.apk (Android 8.0+)
YT Premium v18.43.45.apk (Android 8.0+)
YT Premium v17.34.36.apk (Android 6.0+)

Eski Sürüm MicroG:

microG_v0.2.24.220220.apk

Youtube Premium nasıl yüklenir, Rootsuz Nasıl Kurulur?

  1. Yukarıdaki bağlantılardan indirdiğiniz YT_Premium.apk ve microG.apk dosyalarını telefonunuza atın.
  2. Daha sonra telefonunuzun Dosya Yöneticisi uygulamasından bu Apk dosyalarını bulup yükleyin.
  3. Telefondan indirdiyseniz: Android telefonlarda indirdiğiniz dosyalar “İndirilenler” veya “Download” klasöründe bulabilirsiniz.

Yeni sürümleri yüklerken paket çakışma hatası alırsanız. Eski sürümleri telefondan kaldırmalısınız. Ayrıca MicroG yüklemezseniz Uygulama çalışmayacaktır. Ayrıca Android sürümünüze uygun Apk dosyasını yükleyebilirsiniz.

Youtube Premium Apk indir

Bu iki APK dosyasını kurduktan sonra YouTube uygulaması telefonunuzun uygulamaları arasında yerini alacaktır. Böylece youtube videolarını reklamsız izleyebilir, Arka planda video oynatabilir ve Karanlık temasını kullanabilirsiniz.

YouTube Video kesilme (Önbellek) sorunu çözümü

Önbellek sorunu yaşıyorsunuz. Bu sorun Youtube hesabınıza birçok cihazdan veya birçok kere giriş yaptığınız için kaynaklanıyor biraz. Bunun için:

  1. Telefonunuzdan “Google > Profil > Google Hesabınızı Yönetin > Güvenlik > Cihazlarınız” kısmından “Tüm cihazları yönet” ‘e gidin.
  2. Veya tarayıcı üzerinden https://myaccount.google.com gidin.
  3. Ardından “Güvenlik” sekmesinde “Cihazlarınız” kısmından Google hesabınıza bağlı tüm cihazları kaldırın veya oturumları kapatın.
  4. YouTube Premium ve microG’yi kaldırın.
  5. microG’yi ve YouTube Premium’u yeniden yükleyin.
  6. Video ara belleğe alma sorununuz düzeltilmiş olmalıdır.
  7. Eğer sorun devam ediyorsa Youtube’u hesap olmadan kullanmalısınız. Bunun için microG uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyin ancak giriş yapmayın.

Diğer Youtube Uygulamaları

Daha birçok reklamsız YouTube uygulamasını sizler için araştırıp hazırladık. Böylece reklamsız video izleme ve indirme özellikli uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: Reklamsız YouTube Uygulamaları

YouTube Reklamsız Apk, YT Pro full APK, Vanced APK 2023, YouTube mod APK indir, Ücretsiz YouTube uygulaması indir, YouTube mobil uygulaması, YouTube mobil uygulama reklam engelleyici, YouTube mobil uygulama reklam engelleme, YouTube uygulama reklam engelleme Android, YouTube müzik uygulaması, YouTube uygulaması arka planda çalma, YouTube uygulaması video indirme, YouTube müzik indirme, YouTube arka planda oynatma (çalma), YouTube film indir, YouTube reklam engelleyici, YouTube Android indir, YouTube Android dark mode (gece modu), YouTube Android reklam engelleme, YouTube Android müzik indirme

Abone Ol
Bildir
guest
15 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
TAHA ENES YILDIRIM
TAHA ENES YILDIRIM
3 ay önce

YouTube Premium video kesilme sorunu çözümü:
“Ayarlar”a girin.
Aşağı inin, “YouTube Premium” yazan yere tıklayın.
Karşınıza çıkan yerde “Diğer Ayarlar” yazan yere tıklayın.
Aşağı inin, orada “Sahte Oynatıcı Parametresi” yazan yerdeki butonu kapatın.

Erkan
Erkan
2 ay önce

Eyvallah işe yaradı.

Rüstem
Rüstem
5 ay önce

Bizler için sunduğunuz yararlı hizmetler için teşekkür ederim. BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN.

Ali
Ali
5 ay önce

İndiriyorum ancak kurmaya çalıştığımda paket ayrıştırılamadı gibi bir uyarı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ali
Ali
5 ay önce
Yanıt  Teknik Not

Maalesef Android sürümüm 7.0. Bu sürüm için başka bir alternatif var mı acaba? Teşekkür ederim.

Mustafa
Mustafa
7 ay önce

Teşekkürler. Çok güzel çalışıyor

AbduLSameD
AbduLSameD
7 ay önce

Mükemmel ötesi paylaşım için teşekkürler

Ömer
Ömer
7 ay önce

Eline koluna sağlık usta hakkını helal et

benmesela
benmesela
10 ay önce

Harika

Alp
Alp
10 ay önce

Teşekkür ediyorum

Ömer Faruk Güler
Ömer Faruk Güler
1 yıl önce

Yükledikten sonra para alıyormu?