Reklamsız YouTube Uygulamaları

Youtube Premium Apk indir, Son Sürüm Android Mod Apk indir, Youtube Pro v17.36.37 indir. Ücretsiz Youtube Premium MicroG indir. Reklamsız Youtube Nasıl Yüklenir?

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında Youtube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir. Bu durum kullanıcıları çileden çıkarabilmektedir.

Youtube Premium

Bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda Youtube kullanıcılara reklamsız sürüm olan Youtube Premium satın almalarını istiyor, Ancak çoğu kullanıcı buna ücret ödemek istemiyor. Bu dayatmaya karşın Kullanıcılar da YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor.

Neyse ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor ve Youtube’u reklamsız izlememiz için Reklamsız Uygulama geliştirdiler. Bu gönüllü kişiler Orijinal Youtube uygulamasını Modlayarak kullanıma sunuyorlar. Evet orijinal YouTube uygulamasını reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

Youtube Premium Apk, MicroG Apk indir

Youtube Pro Uygulaması Google tarafından istenmediği için ve yasal olmadığı için bunu Google Play Store, yani Google Play Market Mağazasında bulamazsınız. Bu uygulamayı dışardan Apk şeklinde indirmelisiniz. Ancak bir sorun daha var normalde Youtube hesabınızı bu uygulamada kullanamıyorsunuz ancak ikinci bir uygulama yükleyerek bu sorunu da çözeceğiz. Youtube hesabımızı da kullanabilmek için MicroG uygulamasını da kuracağız. Böylece bize tüm fonksiyonlarıyla ve reklamsız Youtube’un tadını çıkarmak kalıyor. Aşağıda verdiğimiz bağlantılardan Son sürüm YouTube Pro ve MicroG Apk indirebilirsiniz.

Yeni Sürüm:

YouTube Premium v17.36.37.apk
microG v0.2.24.220220.apk

Eski Sürümler:

YouTube_Pro_v17.28.34.apk
YouTube_Pro_Dark_v17.04.36.apk
YouTube_Pro_Dark_v16.37.37.apk
microG_v0.2.23.220217.apk

Youtube Pro nasıl yüklenir, Rootsuz Nasıl Kurulur?

  1. Yukarıdaki bağlantılardan indirdiğiniz YouTube Pro ve microG Apk dosyalarını telefonunuza atın.
  2. Daha sonra telefonunuzun Dosya Yöneticisi uygulamasından bu Apk dosyalarını bulup yükleyin.
  3. Telefondan indirdiyseniz: Android telefonlarda indirdiğiniz dosyalar “İndirilenler” veya “Download” klasöründe bulabilirsiniz.

Youtube Pro nasıl yüklenir?

Bu iki APK dosyasını kurduktan sonra YouTube uygulaması telefonunuzun uygulamaları arasında yerini alacaktır. Artık youtube videolarını reklamsız izleyebilir, Arka planda video oynatabilir ve Karanlık temasını kullanabilirsiniz.

Diğer Youtube Uygulamaları

Daha birçok reklamsız YouTube uygulamasını sizler için araştırıp hazırladık. Böylece reklamsız video izleme ve indirme özellikli uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: Reklamsız YouTube Uygulamaları

YouTube Premium, YouTube Reklamsız Apk, YT Pro full APK, Vanced APK 2021, YouTube mod APK indir, Ücretsiz YouTube uygulaması indir, YouTube mobil uygulaması, YouTube mobil uygulama reklam engelleyici, YouTube mobil uygulama reklam engelleme, YouTube uygulama reklam engelleme Android, YouTube müzik uygulaması, YouTube uygulaması arka planda çalma, YouTube uygulaması video indirme, YouTube müzik indirme, YouTube arka planda oynatma (çalma), YouTube film indir, YouTube reklam engelleyici, YouTube reklamsız, YouTube Android indir, YouTube Android dark mode (gece modu), YouTube Android reklam engelleme, YouTube Android müzik indirme

Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ömer Faruk Güler
Ömer Faruk Güler
1 ay önce

Yükledikten sonra para alıyormu?