YouTube ReVanced

YouTube ReVanced Apk indir, Son Sürüm Android Apk indir, YouTube ReVanced v18.03.36 indir. Ücretsiz YouTube Premium MicroG indir. Vanced YouTube Nasıl Yüklenir?

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında YouTube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir. Böylece bu durum karşısında kullanıcılar çileden çıkabilmektedir.

YouTube ReVanced

Bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda YouTube kullanıcılara reklamsız sürüm olan YouTube Premium satın almalarını istiyor, Ancak çoğu kullanıcı buna ücret ödemek istemiyor. Bu dayatmaya karşın Kullanıcılar da böylece YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor.

Ne var ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor ve YouTube’u reklamsız izlememiz için Modlanmış bir Youtube uygulaması geliştirdiler. Böylece bu gönüllü kişiler, Orijinal YouTube uygulamasını Modlayarak kullanıma sunuyorlar. Evet orijinal YouTube uygulamasını, ancak reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

YouTube ReVanced, MicroG Apk indir

ReVanced YouTube Uygulaması Google tarafından istenmediği ve yasal olmadığı için bunu Google Play Store, yani Google Play Mağazasında bulamazsınız. Bu uygulamayı dışardan Apk şeklinde yüklemelisiniz. Ancak bir sorun daha var normalde YouTube hesabınızı bu uygulamada kullanamıyorsunuz ancak ikinci bir uygulama yükleyerek bu sorunu da çözeceğiz. YouTube hesabınızı da kullanmak isterseniz MicroG uygulamasını kurmamız gerekmektedir. Böylece bize tüm fonksiyonlarıyla ve reklamsız YouTube’un tadını çıkarmak kalıyor. Aşağıda verdiğimiz bağlantılardan Son sürüm Vanced ve MicroG Apk indirebilirsiniz.

Yeni Sürüm:

Yeni sürüm v8a, v7a ve x86 işlemcileri desteklemektedir.

YouTube ReVanced v18.03.36.apk
microG_v0.2.24.220220.apk / Alternatif

Eski Sürümler:

YouTube ReVanced v17.49.37.apk
YouTube ReVanced v17.45.36.apk
YouTube ReVanced v17.42.35.apk
YouTube ReVanced v17.36.37.apk
YouTube ReVanced v17.25.34.apk

YouTube_Vanced_Dark_v17.03.38_v8a.apk
YouTube_Vanced_Dark_v17.03.38_v7a.apk
YouTube_Vanced_Dark_v17.03.38_x86.apk

YouTube_Vanced_Dark_v16.49.37_v8a.apk
YouTube_Vanced_Dark_v16.49.37_v7a_x86.apk
microG_v0.2.23.220217.apk / Alternatif

YouTube_Vanced_Dark_v16.30.34_v8a.apk
YouTube_Vanced_Dark_v16.30.34_v7a_x86.apk
microG v0.2.22.212658.apk

YouTube_Vanced_v16.16.38_Dark.apk
MicroG_v0.2.21.212417.apk

YouTube_Vanced_v15.43.32_arm64-v7a_Dark.apk
microG v0.2.18.210390.apk

YouTube ReVanced nasıl yüklenir, Rootsuz Nasıl Kurulur?

  1. Öncelikle yukarıdaki bağlantılardan indirdiğiniz ReVanced ve microG Apk dosyalarını telefonunuza atın.
  2. Daha sonra telefonunuzun Dosya Yöneticisi uygulamasından bu apk dosyalarını bulup yükleyin.
  3. Telefondan indirdiyseniz: Android telefonlarda indirdiğiniz dosyalar “İndirilenler” veya “Download” klasöründe bulablirsiniz.

YouTube ReVanced nasıl yüklenir?

Bu iki APK dosyasını kurduktan sonra Vanced adında bir uygulama telefonunuzun uygulamaları arasında yerini alacaktır. Böylece youtube videolarını reklamsız izleyebilir, arka planda video oynatabilir ve karanlık temasını kullanabilirsiniz.

Diğer Youtube Uygulamaları

Daha birçok reklamsız YouTube uygulamasını sizler için araştırıp hazırladık. Böylece reklamsız video izleme ve indirme özellikli uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: Reklamsız YouTube Uygulamaları

YouTube Premium, YouTube Reklamsız Apk, Vanced full APK, Vanced APK 2021, YouTube mod APK indir, Ücretsiz YouTube uygulaması indir, YouTube mobil uygulaması, YouTube mobil uygulama reklam engelleyici, YouTube mobil uygulama reklam engelleme, YouTube uygulama reklam engelleme Android, YouTube müzik uygulaması, YouTube uygulaması arka planda çalma, YouTube uygulaması video indirme, YouTube müzik indirme, YouTube arka planda oynatma (çalma), YouTube film indir, YouTube reklam engelleyici, YouTube reklamsız, YouTube Android indir, YouTube Android dark mode (gece modu), YouTube Android reklam engelleme, YouTube Android müzik indirm

Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Hüseyin
Hüseyin
6 ay önce

Apk yı kurarken uygulama yüklenemedi hatası alıyorum.