YouTube ReVanced

YouTube ReVanced Apk indir, Son Sürüm Android Apk indir, YouTube ReVanced v19.17.41 indir. Ücretsiz YouTube Premium MicroG indir. Vanced YouTube Nasıl Yüklenir?

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında YouTube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir. Böylece bu durum karşısında kullanıcılar çileden çıkabilmektedir.

YouTube ReVanced

Bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda YouTube kullanıcılara reklamsız sürüm olan YouTube Premium satın almalarını istiyor, Ancak çoğu kullanıcı buna ücret ödemek istemiyor. Bu dayatmaya karşın Kullanıcılar da böylece YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor.

Ne var ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor ve YouTube’u reklamsız izlememiz için Modlanmış bir Youtube uygulaması geliştirdiler. Böylece bu gönüllü kişiler, Orijinal YouTube uygulamasını Modlayarak kullanıma sunuyorlar. Evet orijinal YouTube uygulamasını, ancak reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

YouTube ReVanced, MicroG Apk indir

ReVanced YouTube Uygulaması Google tarafından istenmediği ve yasal olmadığı için bunu Google Play Store, yani Google Play Mağazasında bulamazsınız. Bu uygulamayı dışardan Apk şeklinde yüklemelisiniz. Ancak bir sorun daha var normalde YouTube hesabınızı bu uygulamada kullanamıyorsunuz ancak ikinci bir uygulama yükleyerek bu sorunu da çözeceğiz. YouTube hesabınızı da kullanmak isterseniz MicroG uygulamasını kurmamız gerekmektedir. Böylece bize tüm fonksiyonlarıyla ve reklamsız YouTube’un tadını çıkarmak kalıyor. Aşağıda verdiğimiz bağlantılardan Son sürüm Vanced ve MicroG Apk indirebilirsiniz.

Yeni Sürüm:

ReVanced v19.11.43.apk (Android 8.0+)
ReVanced Extended v19.17.41.apk (Android 8.0+)
microG_Services_v0.3.1.4.240913.apk

Eski Sürümler:

ReVanced v17.34.36.apk (Android 6.0+)
microG_v0.3.0.234914.apk

ReVanced nasıl yüklenir?

  1. Öncelikle yukarıdaki bağlantılardan indirdiğiniz ReVanced ve microG Apk dosyalarını telefonunuza atın.
  2. Daha sonra telefonunuzun Dosya Yöneticisi uygulamasından bu apk dosyalarını bulup yükleyin.
  3. Telefondan indirdiyseniz: Android telefonlarda indirdiğiniz dosyalar “İndirilenler” veya “Download” klasöründe bulablirsiniz.

YouTube ReVanced nasıl yüklenir?

Bu iki APK dosyasını kurduktan sonra ReVanced adında bir uygulama telefonunuzun uygulamaları arasında yerini alacaktır. Böylece youtube videolarını reklamsız izleyebilir, arka planda video oynatabilir ve karanlık temasını kullanabilirsiniz.

Yeni sürümleri yüklerken paket çakışma hatası alırsanız. Eski sürümleri telefondan kaldırmalısınız. Ayrıca Vanced MicroG yüklemezseniz Uygulama çalışmayacaktır.

Diğer Youtube Uygulamaları

Daha birçok reklamsız YouTube uygulamasını sizler için araştırıp hazırladık. Böylece reklamsız video izleme ve indirme özellikli uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: Reklamsız YouTube Uygulamaları

YouTube Premium, YouTube Reklamsız Apk, Vanced full APK, Vanced APK 2023, YouTube mod APK indir, Ücretsiz YouTube uygulaması indir, YouTube mobil uygulaması, YouTube mobil uygulama reklam engelleyici, YouTube mobil uygulama reklam engelleme, YouTube uygulama reklam engelleme Android, YouTube müzik uygulaması, YouTube uygulaması arka planda çalma, YouTube uygulaması video indirme, YouTube müzik indirme, YouTube arka planda oynatma (çalma), YouTube film indir, YouTube reklam engelleyici, YouTube reklamsız, YouTube Android indir, YouTube Android dark mode (gece modu), YouTube Android reklam engelleme, YouTube Android müzik indirm

Abone Ol
Bildir
guest
8 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Kürşat
Kürşat
8 ay önce

Admin bey android sürümüm 11 ama ekran içi ekran özelliğinde sorun oluyor daha önceden olmazken yeni olmaya başlayan bir sorun arka planda ses devam ediyor ama küçük ekranda görüntü gelmiyor. Klavyeyi açtığımda mesela birisine bir mesaj atarken o zaman görüntü de geliyor ama küçük ekranı oynattığım anda kayboluyor.

z.turk30
z.turk30
9 ay önce

Kısa süre önce revanced patladı ve burada extended versiyonuyla kaldığım yerden devam ettim.Teşekkür etmeye geldim şimdi youtubeda site adını çoğu video altına bırakıyorum

Ahmet
Ahmet
9 ay önce

Android sürümün 7 olduğu için 6+ olan sürümlerden birini indirdim. Ama şuan uygulamaya giriş yapip bir video açtığımda “İçerik bu uygulamada kullanılamıyor. Youtube’ un en yeni sürümünde izleyin.” yazıyor. Bunun bir çözümü var mı acaba ?

Harun
Harun
9 ay önce

Adminciğim bir arkadaşa yardımcı olmuş ve bunu önermişti. Ben de bunu yükledim. Hatta MicroG’yi hiç kaldırmadan, direkt önceki YouTube Premiumu kaldırıp bunu yükledim.
Kusursuz çalıştı.
Sevgili admincim ellerine sağlık. Gene derdimize derman oldun. Verdiğin veya arkadaşlarınızla verdiğiniz her emeğin zerresine sağlık. Varolun.

HarunK
HarunK
9 ay önce
Yanıt  Harun

Bu gayet güzel çalışıyor yalnız tek bir sorun var, bildirim gelmiyor. Bunun çözümü için uğraşacağım. Çözümü bulursam yazarım buraya.