YouTube Music Premium Apk indir

YouTube Music Premium Apk indir, Son Sürüm Android Mod Apk indir, Youtube Music Pro v6.36.54 indir. Ücretsiz Youtube Music Premium MicroG indir. Reklamsız Youtube Music Nasıl Yüklenir?

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında Youtube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir. Bu durum kullanıcıları çileden çıkarabilmektedir.

Youtube Music Premium

Bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda Youtube kullanıcılara reklamsız sürüm olan Youtube Premium satın almalarını istiyor, Ancak çoğu kullanıcı buna ücret ödemek istemiyor. Bu dayatmaya karşın Kullanıcılar da YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor.

Neyse ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor ve Youtube’u reklamsız izlememiz için Reklamsız Uygulama geliştirdiler. Bu gönüllü kişiler Orijinal Youtube uygulamasını Modlayarak kullanıma sunuyorlar. Evet orijinal YouTube Music uygulamasını reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

Youtube Music Premium Apk, MicroG Apk indir

Youtube Music Premium Uygulaması Google tarafından istenmediği için bunu Google Play Store, yani Google Play Market Mağazasında bulamazsınız. Bu uygulamayı dışardan Apk şeklinde indirmelisiniz. Ancak bir sorun daha var normalde Youtube hesabınızı bu uygulamada kullanamıyorsunuz ancak ikinci bir uygulama yükleyerek bu sorunu da çözeceğiz. Bu nedenle Youtube hesabımızı da kullanabilmek için MicroG uygulamasını da kuracağız. Böylece bize tüm fonksiyonlarıyla ve reklamsız Youtube’un tadını çıkarmak kalıyor. Aşağıda verdiğimiz bağlantılardan Son sürüm YT Premium ve MicroG Apk indirebilirsiniz.

Yeni Sürüm:

YT Music Premium v6.36.54.apk(Android 8.0+)
microG_v0.3.0.234914.apk

Youtube Music Premium nasıl yüklenir?

  1. Yukarıdaki bağlantılardan indirdiğiniz YT_Music_Premium.apk ve microG.apk dosyalarını telefonunuza atın.
  2. Daha sonra telefonunuzun Dosya Yöneticisi uygulamasından bu Apk dosyalarını bulup yükleyin.
  3. Telefondan indirdiyseniz: Android telefonlarda indirdiğiniz dosyalar “İndirilenler” veya “Download” klasöründe bulabilirsiniz.

Yeni sürümleri yüklerken paket çakışma hatası alırsanız. Eski sürümleri telefondan kaldırmalısınız. Ayrıca MicroG yüklemezseniz Uygulama çalışmayacaktır. Ayrıca Android sürümünüze uygun Apk dosyasını yükleyebilirsiniz.

Youtube Premium Apk indir

Bu iki APK dosyasını kurduktan sonra YouTube Music uygulaması telefonunuzun uygulamaları arasında yerini alacaktır. Böylece Youtube Music içeriklerini reklamsız dinleyebilir, Arka planda oynatabilir ve Karanlık temasını kullanabilirsiniz.

Diğer Youtube Uygulamaları

Daha birçok reklamsız YouTube uygulamasını sizler için araştırıp hazırladık. Böylece reklamsız video izleme ve indirme özellikli uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: Reklamsız YouTube Uygulamaları

YouTube Music Reklamsız Apk, YT Music Pro full APK, Vanced APK 2023, YouTube Music mod APK indir, Ücretsiz YouTube Music uygulaması indir, YouTube Music mobil uygulaması, YouTube Music mobil uygulama reklam engelleyici, YouTube Music mobil uygulama reklam engelleme, YouTube Music uygulama reklam engelleme Android, YouTube müzik uygulaması, YouTube Music uygulaması arka planda çalma, YouTube Music uygulaması video indirme, YouTube müzik indirme, YouTube Music arka planda oynatma (çalma), YouTube film indir, YouTube Music reklam engelleyici, YouTube Android indir, YouTube Music Android dark mode (gece modu), YouTube Music Android reklam engelleme, YouTube Android müzik indirme

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Erman
Erman
1 ay önce

Merhaba,
Süper bir uygulama olmuş elinize sağlık. Farklı farklı sitelerden apk indirmekten bıkmıştım. Çok mutlu ettiniz beni.
Arayüz biraz daha hızlı ve akıcı olursa müthiş bir uygulama olacak.
Güncellemelerin devamı gelmesi dileklerimle…
Kolay gelsin. İyi Çalışmalar…