YouTube Vanced

YouTube Vanced Apk indir, Son Sürüm Android Apk indir, YouTube Vanced v19.21.40 indir. Ücretsiz YouTube Premium MicroG indir. Vanced YouTube Nasıl Yüklenir?

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında YouTube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir. Böylece bu durum karşısında kullanıcılar çileden çıkabilmektedir.

YouTube ReVanced Apk indir, Vanced’in Devamı

YouTube Vanced

Bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda YouTube kullanıcılara reklamsız sürüm olan YouTube Premium satın almalarını istiyor, Ancak çoğu kullanıcı buna ücret ödemek istemiyor. Bu dayatmaya karşın Kullanıcılar da böylece YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor.

Ne var ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor ve YouTube’u reklamsız izlememiz için Modlanmış bir Youtube uygulaması geliştirdiler. Böylece bu gönüllü kişiler, Orijinal YouTube uygulamasını Modlayarak kullanıma sunuyorlar. Evet orijinal YouTube uygulamasını, ancak reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

YouTube Vanced, MicroG Apk indir

Vanced YouTube Uygulaması Google tarafından istenmediği ve yasal olmadığı için bunu Google Play Store, yani Google Play Mağazasında bulamazsınız. Bu uygulamayı dışardan Apk şeklinde yüklemelisiniz. Ancak bir sorun daha var normalde YouTube hesabınızı bu uygulamada kullanamıyorsunuz ancak ikinci bir uygulama yükleyerek bu sorunu da çözeceğiz. YouTube hesabınızı da kullanmak isterseniz MicroG uygulamasını kurmamız gerekmektedir. Böylece bize tüm fonksiyonlarıyla ve reklamsız YouTube’un tadını çıkarmak kalıyor. Aşağıda verdiğimiz bağlantılardan Son sürüm Vanced ve MicroG Apk indirebilirsiniz.

Yeni Sürüm:

YT ReVanced.apk
Vanced MicroG.apk

YouTube Vanced nasıl yüklenir, Rootsuz Nasıl Kurulur?

  1. Yukarıdaki bağlantılardan indirdiğiniz Vanced ve microG Apk dosyalarını telefonunuza atın.
  2. Daha sonra telefonunuzun Dosya Yöneticisi uygulamasından bu apk dosyalarını bulup yükleyin.
  3. Telefondan indirdiyseniz: Android telefonlarda indirdiğiniz dosyalar “İndirilenler” veya “Download” klasöründe bulablirsiniz.

YouTube Vanced nasıl yüklenir?

Bu iki APK dosyasını kurduktan sonra Vanced adında bir uygulama telefonunuzun uygulamaları arasında yerini alacaktır. Böylece youtube videolarını reklamsız izleyebilir, arka planda video oynatabilir ve karanlık temasını kullanabilirsiniz.

Diğer Youtube Uygulamaları

Daha birçok reklamsız YouTube uygulamasını sizler için araştırıp hazırladık. Böylece reklamsız video izleme ve indirme özellikli uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: Reklamsız YouTube Uygulamaları

YouTube Premium, YouTube Reklamsız Apk, Vanced full APK, Vanced APK 2021, YouTube mod APK indir, Ücretsiz YouTube uygulaması indir, YouTube mobil uygulaması, YouTube mobil uygulama reklam engelleyici, YouTube mobil uygulama reklam engelleme, YouTube uygulama reklam engelleme Android, YouTube müzik uygulaması, YouTube uygulaması arka planda çalma, YouTube uygulaması video indirme, YouTube müzik indirme, YouTube arka planda oynatma (çalma), YouTube film indir, YouTube reklam engelleyici, YouTube reklamsız, YouTube Android indir, YouTube Android dark mode (gece modu), YouTube Android reklam engelleme, YouTube Android müzik indirme

Abone Ol
Bildir
guest
11 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Atıyor beni
Atıyor beni
1 yıl önce

Beni atıyor Telefon Model:Resmi note 10s Arkadaşlar sakın indirmeyin Ben indirdim atıyor beni telefonu daha alali 1 ay olmadi herşeyi son sürüm telefon ona rağmen Atıyor 11 GB RAM var hepsine rağmen atıyor İndirmeyin atıyor

İlhan
İlhan
1 yıl önce
Yanıt  Teknik Not

Bende nedense kurulmuyor uygulama menager açılıyor ama yotubu kurmuyor hep dönüyor microg dada aynı oluyor

İranlı hamed
İranlı hamed
2 yıl önce

Youtube vanced son sürüm çalışmıyor arkadaşlar sakın silmeyin.

En son, 2 yıl önceTeknik Not tarafından düzenlendi
Enes
Enes
2 yıl önce
Yanıt  Teknik Not

Son sürüm inmiyo

Umur
Umur
2 yıl önce
Yanıt  Teknik Not

Mevcut bir uygulama ile çakıştığından yüklenemiyor diyor.. nasıl yaparız

Danyil
Danyil
2 yıl önce

Harika makale! Türkçe bir Youtube Vanced web sitesi oluşturdum. Ayrıca iOS üzerinde Vanced hakkında yazılar yazdım ve Vanced ile ilgili sıkça sorulan sorulardan bahsettim. Belki bu birine yardımcı olur.