Android Telefondan Tüm Metin Konuşmalarını Uzaktan Nasıl İletirsiniz?

Cep telefonu teknolojisi şüphesiz dünyada devrim yarattı. Bir zamanlar imkansız olarak görülen şeyler artık mümkün. Silinen arama geçmişini ve fotoğrafları kurtarmanın ve metin konuşmalarını uzaktan iletmenin mümkün olduğunu kim düşünebilirdi? Ama hepsi oluyor. Ve teknolojinin ne kadar ilerlediğini görmek harika.

İnternette, sohbetlerinizi takip etmenize yardımcı olabilecek birçok araç bulunmaktadır. Ancak, bunlardan yalnızca birkaçı güvenilirdir ve eski kısa mesajlarınıza istediğiniz zaman erişmenizi sağlar.

Metin Konuşmalarını Yönlendirmek Neden Önemlidir?

Akıllı telefonların ve anlık mesajlaşma platformlarının geniş ölçüde kullanılabilirliği ile mesajlaşma, ana iletişim aracı olarak ortaya çıktı. Sıklıkla telefona cevap veremeyenler kısa mesajları okumayı tercih ediyor; iletişim kurmanın ve iletişimde kalmanın uygun bir yoludur.

Dahası, bazı insanlar konuşmalarının kaydını tutmayı, geçmiş sohbetlerini yakından incelemeyi veya başka birinin fikrini almayı sever. Ayrıca, sohbetleri daha iyi bağlamsallaştırmalarına yardımcı olur. İster kişisel ister profesyonel nedenlerle yapılsın, en yaygın cep telefonu aktivitelerinden biri haline geldi.

Ancak, metin konuşmalarını bir Android telefondan uzaktan izlemede zorluk vardır. Görevi tamamlamak için çok sayıda yöntem vardır, ancak hepsi saygın ve güvenilir değildir. Android telefonunuzdan tüm metin konuşmalarını izlemek ve iletmek için iki yöntemden bahsettik. Öyleyse onları tartışalım.

Metin Konuşmalarını Bir Android Telefondan Uzaktan İzlemenin Yolları

Aşağıdaki iki yöntem vardır; biri metin mesajlarını gözetlemenize yardımcı olurken, diğeri yansıtma yoluyla metin mesajlarını izlemenize yardımcı olur.

AirDroid

AirDroid

Metin mesajlarını çevrimiçi olarak görüntülemenin bir yolunu arıyorsanız, AirDroid ilk tercihiniz olabilir. Uygulama, özellikle Android akıllı telefonlar için oluşturulduğundan çok verimli bir çözümdür. Kablosuz ağ üzerinden çalışır, cihazları uzaktan kontrol etmenize ve metin mesajlarının yanı sıra arama geçmişine erişmenize olanak tanır. Tarayıcı tabanlı bir arayüz kullanılarak yönetilebilir, bu da PC’de indirme olmadığı anlamına gelir.

AirDroid ile Metin Mesajları Nasıl İzlenir?

AirDroid uygulaması Android Playstore’da bulunabilir. İndirdikten sonra, aşağıdaki adımlar metin mesajlarına uzaktan erişmenizi ve bunları okumanızı sağlayacaktır:

 • Bir hesap oluşturun. Bu kesinlikle gerekli olmasa da işlevi iyileştirir ve bir kolaylık katmanı sunar.
 • Uygulama izinleri istendiğinde “Etkinleştir” seçeneğini seçin. Ardından, istendiğinde “Evet”i seçmeden önce Bildirim Yansıtma hizmetini seçin.
 • Android cihazınızda “Geri” düğmesine bastığınızda, size bir URL sunulacaktır. Bu adresi masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın tarayıcısına girin. Sayfa yüklendiğinde, bir QR kodu göstermelidir.
 • AirDroid uygulaması etkinken cihazın kamerasını açın ve Android akıllı telefon titreyene kadar QR kodunu tarayın. Artık tüm bildirimler tarayıcı penceresinde görüntülenecektir.

Bağlantı kurulduktan sonra, tarayıcı tabanlı uygulamayı kullanarak kısa mesaj işlevlerini kullanabilirsiniz. Hedef telefondan yalnızca mevcut konuşmaları okuyabileceğiniz için yetenekler biraz kısıtlanabilir – özellikle de ilk eşitlemenin gerçekleşmesi için hedef telefonu bilgisayara getirmeniz gerektiğinden.

Xnspy

Xnspy, bir Android telefonda uzaktan casusluk yapmak için bir uygulamadır ve bir hedef cihazda bulunan tüm metin konuşmalarının kaydını tutmanıza olanak tanır. Uygulama, izleme özelliklerinde kolayca gezinebilmeleri için teknolojiden daha az anlayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır.

Tüm iOS akıllı telefonlarıyla da çalışan, gelişmiş ancak basit bir gözetleme programıdır. Potansiyel müşterilerin rahatlığı için Xnspy, hedef telefondaki tüm verileri alan ve kullanıcının hesabına yükleyen kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

Bu web tabanlı kontrol panelini her yerden ve her zaman kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, hedef bazı iletişimleri silerek izlerini gizleyecek kadar zeki olsa bile, kullanıcı bunlara web arayüzü aracılığıyla erişmeye devam edecektir.

Xnspy, hedef kullanıcının eylemlerini gizlice izler ve raporlar. Diğer casus uygulamaların aksine kurulu olduğu telefonun devam eden işlemlerine müdahale etmez. Kurulumu kolaydır ve hedef telefonda başlatmak sadece birkaç dakika sürer. Tüm Android cihazlar fiziksel kurulum gerektirir.

Xnspy ile Metin Konuşmalarını İletin ve Kurtarın

Xnspy, hedef telefonda yapılan tüm konuşmaları gerçek zamanlı olarak kaydeder ve kontrol panelinde bunun bir yedeğini alır. Kaydedilen mesajlara istediğiniz zaman şu basit adımları izleyerek hesabınıza giriş yaparak erişebilirsiniz:

 • Kontrol paneline gidin.
 • Ekranınızın sol tarafında bir açılır menü bulun.
 • “Veri Dışa Aktarma” seçeneğini görene kadar aşağı kaydırın. Üzerine tıkladığınızda önünüzde bir pencere açılacaktır.
 • Modüllerde “Metin Mesajları”nı seçin ve saat kısmına “Tümü” ekleyin. Format seçeneğini seçin ve ardından silinen mesajlarınızı kurtarmak için “Tamam” düğmesine tıklayın.

İndirme tamamlandıktan sonra, telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda CSV dosyasını açarak mesajları okuyur ve iletirsiniz.

Xnspy Metin Konuşmaları Takip Özellikleri

Xnspy, metin iletişimlerinin sıkı bir şekilde izlenmesine izin veren kullanışlı bir programdır. Hedef kullanıcının etkinliklerinin kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Gerçek zamanlı kısa mesaj izleme için sağlam bir internet bağlantısı gereklidir. İşte Xnspy’ın son teknoloji metin casusluk özelliklerinden bazıları:

 • Kronolojik sırayla hem gönderilen hem de alınan tüm kısa mesaj iletişimlerinin tüm geçmişini takip edin.
 • Gönderen ve alıcının adları ve telefon numaraları gibi mesaj özelliklerini alın.
 • Her mesajın saat ve tarih damgasına bakın.
 • Kısa mesaj izleme listesi bildirimlerini kullanın. Kontrol paneline birkaç anahtar kelime ekleyin, böylece konuşmada bu ifadelerden bahsedildiğinde kullanıcı hemen uyarılır.
 • Coğrafi etiketi her mesaja ekleyin. Bu gösterge, mesajın teslim edildiği veya alındığı andaki mesajı gönderenin ve alıcının tam konumunu gösterir.
 • Önceki ve silinen mesajları gözden geçirin.

Xnspy ile Metin Mesajlarını Takip Etme

Aşağıda, Android telefonda uzaktan casusluk yapma adımları yer almaktadır:

 • www.cp.xnspy.com adresine gidin ve kullanıcı kimlik bilgilerinizi girerek hesabınızda oturum açın.
 • Ekranınızın sol tarafında verilen açılan menüden “Telefon günlükleri”ni bulun. Hedef cihazda bulunan tüm silinen veya mevcut mesajları görüntülemek için “Metin Mesajları” öğesini seçin.

Ayrıca Xnspy, WhatsApp, Snapchat, Instagram ve Facebook dahil olmak üzere Anında Mesajlaşma sohbetlerinin kaydını tutmanıza da olanak tanır. Sohbet sohbetlerini görüntülemek için şu adımları izleyin:

 • Listeden “Messenger”ı bulmak için menüyü aşağı kaydırın. Hedef telefonda bulunan IM uygulamalarının listesini almak için “Messenger”a tıklayın.
 • Hedef telefonda bulunan mesajları (mevcut veya silinen) saat ve tarih damgalarıyla birlikte görüntülemek için uygulamalardan herhangi birine tıklayın. Ayrıca sohbetlerde silinen fotoğrafları da kurtarabilirsiniz.

AirDroid ve Xnspy: En İyi Seçenek Hangisi?

Metin konuşmalarını yönlendirmenin, önemli bilgiler içeren DM’lerinizi (doğrudan mesajlar) güvence altına almanın daha iyi bir yolu olduğu ortaya çıktı. Yukarıda tartışılan, mevcut, geçmiş ve silinen konuşmalarınızı iletmenin güvenilir yollarıdır. Ama hangisini seçmelisin?

Uygulamanın kısa mesaj takip özelliği, hedef telefondaki tüm mesajların kaydını tutmanıza izin verdiği için önerimiz Xnspy. Çevrimiçi pano, kaydedilen verilere her zaman her yerden erişme seçeneği sunarak onu güvenilir kılar. AirDroid’den farklı olarak, Xnspy yalnızca mevcut mesajları göstermez, silinen mesajların bir kaydını tutar, hatta ekranınızdaki birkaç düğmeye basarak geri yükleyebilirsiniz.

Genel olarak, her iki uygulama da güvenilirdir, ancak yalnızca bir telefon yansıtma uygulamasından daha fazlasını istiyorsanız, seçiminiz Xnspy olmalı.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle