Android Telefonum Wifi'ye Bağlanmıyor Sorunu

Bir seyahatteyken veya evinizden uzaktayken Yakındaki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin. Çevrenizdeki Wifi Şifreleri Nasıl Bulunur? Kafe, Restaurant, Otel Wifi Şifrelerini öğrenin Android Wifi Şifresi bulma, iPhone Kablosuz ağ şifresi öğrenme.

Yakındaki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin

Evde ayrıldığımızda İnternet’e girme ve vakit geçirme ihtiyacı daha da artıyor. Böylece mobil veri paketleriniz yetersiz kalabiliyor. Bu nedenle çevrenizdeki Kablosuz ağlara bağlanarak İnternet ihtiyacınızı gidermek istemez misiniz?

Bazen yurt dışına çıkabilirsiniz. Yurt dışındayken Türkiye’deki İnternet paketleriniz orada geçerli olmaz. Bu nedenle yurt dışı tarifeleri de cep yakıyor. Bu durumda yakındaki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenerek İnternet’e girebileceğinizi biliyor muydunuz?

Wifi Şifreleri Nasıl Bulunur?

Peki bu yakınımızdaki Wifi şifrelerini Yut dışı Yurt içi fark etmeksizin nasıl bulacağız? Herkesin bildiği Wifi şifrelerini paylaştığı bir Platform/Uygulama var. Bu uygulama ile herkes bildiği wifi şifrelerini paylaşıp sistem bunu konum ve şifre olarak kaydediyor. Böylece ihtiyacı olanda bu wifi yakınında ise Uygulama ile kolayca bağlanıyor.

Uygulamamızın adı WiFi Map, WiFi Map Uygulaması Android ve İOS platformları için mevcuttur. Uygulamanın kullanımı çok basittir. WiFi Map’i telefonunuza yükledikten sonra Telefonunuzun GPS (Konum Bilgisi) açın. Böylece WiFi Map, Konumuzdaki kayıtlı wifi adreslerini eşleştirecektir. Sizde ekranda beliren wifi noktasına bağlanarak işlemi tamamlarsınız.

WiFi Map ile Wifi Şifreleri Nasıl Bulunur?WiFi Map ile Wifi Şifreleri Nasıl Bulunur?WiFi Map ile Wifi Şifreleri Nasıl Bulunur?

Tanıtım Videosu

WiFi Map hakkında bilmeniz gerekenler

  • WiFi Map bir Wifi şifre kırma programı değildir.
  • Bu nedenle çevrenizdeki her wifi bulunmayabilir.
  • Her şifre doğru olmayabilir veya şifre sonradan değişmiş olabilir.
  • Uygulama Hane wifi’larından çok Kafe, Otel, Alışveriş merkezi gibi wifi şifreleri doğrudur.
  • Sizde bildiğiniz wifi adresleri ve şifrelerini ekleyebilirsiniz.

telefondan wifi şifresi öğrenme, masaüstü bilgisayardan wifi şifresi öğrenme, bilgisayardan wifi şifresi öğrenme windows 10, kablolu internet şifresi öğrenme, bilgisayardan wifi şifresi öğrenme windows 8, wifi şifresi kırma programsız, wifi şifresi öğrenme rootsuz, wifi şifresi öğrenme programı

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle