GTA San Andreas

GTA San Andreas Android Hilesi Yapma, Grand Theft Auto: San Andreas Android Hilesi Nasıl Yapılır? JCheater San Andreas Edition Nasıl Kullanılır? GTA San Andreas Android için Sınırsız para, sınırız sağlık, sınırsız mermi hilesi yapın.

GTA San Andreas Android Hilesi

GTA Oyunlarını hileli oynamanın tadı da bir başkadır. Rockstar games’in efsane oyunu San Andreas’i bilgisayarlarda çok rahat istediğimiz hileyi yazarak, hileli olarak oynayabiliriz. Ancak telefonlarda bu hile şifresi girme imkanı pek olmuyor. Android işletim sistemlerinin verdiği rahatlıkla, GTA San Andreas için yapılmış bir uygulama ile çok kolay bir şekilde Android telefonunuzda hile yapabilirsiniz. Jcheater denilen bu uygulama sayesinde tek seferde GTA San Andreas Full Para, zırh ve can hilesi yapabiliyoruz. Nasıl mı?

GTA San Andreas Android Hilesi Yapma

Bu hile uygulamasını tek seferlik uygulamanız yeterlidir. Bir daha hile yapmanıza gerek yoktur. Hilenin nasıl uygulayacağınıza gelmeden önce GTA San Andreas Oyununun telefonunuzda kurulu olduğunu varsayıyor, ve Obb Data Dosyasının da Android/obb klasöründe olduğunu varsayarak adımlara geçiyoruz.

  1. Öncelikle Buradan JCheater San Andreas Edition uygulamasının apk dosyasını indirip Android cihazınızın dahili depolama bölümüne atıp, telefona yükleyin.
  2. GTA San Andreas oyununu açın ve bir bölüm oynadıktan sonra oyunu kaydedip, oyundan çıkın.
  3. JCheater San Andreas Edition uygulamasını açın. General kısmı altında: Infinite Healt (Sınırsız Sağlık), Infinite Armor (Sınırsız Zırh), Max Money (Tam Para), Infinite Sprint (Sonsuz Koşu) seçeneklerinş işaretleyin.
  4. Weapons + co Ammo kısmında Silah paketini de seçin. Örneğin: Professional Weapons Set, isterseniz Vehicles kısmındada araç ta seçebilirsiniz.
  5. Son olarak Save butonuna dokunarak Hileyi GTA San Andreas profilinize kaydetmiş olursunuz, artık bir daha hile yapmamıza gerek yoktur.

GTA San Andreas Android Hilesi YapmaGTA San Andreas Android Hilesi Yapma

Videolu anlatım:

Grand Theft Auto San Andreas Android cihazlarda Hile yapma, gta san andreas android hile yazma yeri, gta san andreas android hile klavyesi, gta san andreas telefon hilesi indir, gta san andreas hile yazma yeri, gta sa hile programı android, gta san andreas hileleri nasıl aktifleştirilir, jcheater san andreas edition cracked apk

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
En Eski
En Yeni
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Burak BUĞRA
Burak BUĞRA
3 yıl önce

Gerçekten güzel uygulamaymış. GTA San Andreas Mobil hilesi her şey tamamdır. Elinize sağlık.