Asus Rog Phone 3 Yazılım Yükleme

Asus Rog Phone 3 Yazılım Yükleme, Asus Rog Phone 3 ZS661KS Android 12 Yükleme, Android 12 Güncelleme, Asus Rog Phone 3 Stock ROM Yükleme

Asus Rog Phone 3 Yazılım Yükleme

Asus’un Rog Phone 3 model telefonlarına yazılım yükleme rehberine hoş geldiniz. Bu rehberde telefonu Orijinal olup veya Rootlu olup, veyahut imei onarımı yapılmış olması farketmeksizin yazılım yükleme ve yükseltme işlemlerini anlatacağız. Bu yazıda normal yazılımdan farklı olarak raw formatındaki yazılımları yükleyeceğiz. RAW yazılımlar orijinal olup farklı şekilde derlenmişlerdir. Custom ROM değillerdir.

Asus Rog Phone 3 RAW Firmware İndir

Öncelikle aşağıdaki bağlantıdan telefon yazılımını indirin ve indirdiğiniz arşivi masaüstüne bir klasöre çıkartın. (Örneğin: Arşivi Sağ tıklayıp WinRAR Klasöre Ayıkla deyin.) Şimdi telefonu yükleme için hazırlama adımlarına geçin.

WW ZS661KS 31.0210.0210.258 (Android 12) > İndir
WW ZS661KS 18.0410.2203.201 (Android 11) > İndir

Asus Rog Phone Bootloader Moda Alma

  1. İlk önce telefonu Güç tuşuna basıp tamamen kapatın, ve aşağıdaki resimde olduğu gibi Ses Yükseltme + Güç tuşu basılı tutup Bootloader moduna alıyoruz.
  2. Daha sonra telefonu Yandaki Üst Type-C portu ile USB’ye ve Bilgisayara bağlıyoruz. Telefonu şimdilik o şekilde bir yere bırakın.

Asus Rog Phone 3 Bootloader Moda Alma

  1. Klavyenizden Windows + R KeyWin+R tuşlarına bitlikte basın. Çalıştır penceresi açılacaktır. kısmına “devmgmt.msc” yazın ve Tamam Butonuna basın.

devmgmt.msc

  1. Burada telefon “Android Bootloader Interface” olarak gözükmeli. Gözükmüyorsa sürücü kurmak için Buradan Google USB Sürücüsü Yükleme adlı yazıya gidip sürücüleri yükleyin ve daha sonra buradan devam edin.

Asus Rog Phone 3 Bootloader Moda Alma

Asus Rog Phone Yazılım Yükleme

  1. Bilgisayar telefonu bootloader olarak gördüyse şimdi yükleme adımına geçelim. Daha önce indirip klasöre çıkardığınız yere gidin. Burada “flashall_AFT.cmd” dosyasını çalıştırın. Bu yükleme telefondan bir şey silmeyecektir sadece yükseltme yapacaktır, ancak ne olur ne olmaz yedeklerinizi almayı unutmayın.

"</p

  1. Böylece yazılım yükleme işlemi aşağıdaki gibi siyah ekranlı pencerede gerçekleşecektir. Telefon birkaç kez yeniden bootloader moduna alınacaktır. Bilgisayardan aygıt sesi gelebilir. Kurulum yaklaşık 5-10dk sürecektir.

"</p

  1. Son olarak işlem bitince Siyah cmd ekranı kapanacaktır, güç tuşuna bir defa basıp telefonu açabilirsiniz.

Yükleme “Reboot bootloader” kısmında takılı kalırsa birşeye dokunmadan aygıt yöneticisinden “Android Bootloader Interface” göründüğünden emin olun. Gözükmüyorsa tekrar o esnada sürücü yükleyin devam edecektir kuruluma

Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Murat Günad
Murat Günad
1 yıl önce

Merhaba, sayenizde güncelleme yapabildim. Paylaşım için teşekkür ederim. Son güncelleme olan “Version WW-18.0410.2203.201” paylaşacak mısınız?