Verileriniz yedeklenmiyor Yedekleme hesabını şimdi ekleyin

Android Xiaomi ve Redmi telefonlarda Google Play Hizmetleri Verileriniz yedeklenmiyor Yedekleme hesabını şimdi ekleyin uyarısı nasıl kapatılır?

Android telefonlarda bildirimler yararlı olduğu gibi bazen de can sıkıcı olabiliyorlar. Hele ki sistem bildirimleri sık sık tekrarlanıp tam bir can sıkıntısı oluşturabilir. Bu bildiirmlerden biri de: Google Play Hizmetleri’nin Verileriniz yedeklenmiyor Yedekleme hesabını şimdi ekleyin bildirimidir. Bu can sıkıcı bildirimden kurtulmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız.

  1. Telefonunuzda Ayarlar uygulamasını açın ve ardından sırası ile: “Uygulamalar > Uygulamaları yönet” kısmına gidin.
  2. Burada En sağ üst köeşede bulnan Üç Noktalı Menü simgesine dokunun. Açılan pencerede “Tüm uygulamaları göster” seçeneğine dokunun.

Verileriniz yedeklenmiyor Yedekleme hesabını şimdi ekleyin

  1. Daha sona ekranın en üstünde bulunan arama kutucuğuna “Google Play Hizmetleri” yazın. Ve çıkan onuçlarda Google Play Hizmetleri sonucuna dokunun.
  2. Sonrasında “Bildirimler” kımsını açın. Burada en aşağıya inin ve “Yedek” seçeneğine dokunun. Son olarak buradaki “Bildirimleri göster” seçeneğini kapatın ve ana ekrana dönün.

Verileriniz yedeklenmiyor Yedekleme hesabını şimdi ekleyin

Artık bu tür bir bildirim almayacaksınız. Eğer hala yedekleem ile ilgili bildirimler gelmeye devam ediyorsa: Google Play Hizmetleri için tüm bildirimleri kapatabilirsiniz. Bu da “Yedek” seçeneğinin olduğu yerde ancak en üstte’dir.

Android Hızlandırma

Daha önce hazırladığımız Android telefon ve tabletleri hızlandırma yöntemlerini paylaşmıştık. Bu yazımıza bakmadıysanız muhakkak göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Android işletim sistemini hızlandırma yöntemleri, ipuçları ve işe yarar bigiler bulacaksınız. Bunun için:

Android Hızlandırma Yöntemleri (Yararlı İpuçları)

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle