BlueStacks Root Yapma, BlueStacks Nasıl Root Yapılır?

BlueStacks Kurulumu ve BlueStacks Root Yapma Nasıl Yapılır? Bluestacks 5 Root Atma. Bluestacks nasıl root edilir?. BlueStacks Mod. BlueStacks Tweaker ile Root yapma. BlueStacks en kola yoldan nasıl root edilir? BlueStacks Offline installer. BlueStacks Çevrimdışı yükleyici.

BlueStacks Nedir?

Bilgisayarınızı bir Android tablet gibi kullanmaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız Android mobil işletim sistemini bilgisayarınızda tıpkı bir tablet gibi kullanabilirsiniz. Üstelik hemen hemen tüm android oyun ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunu sadece bir program yükleyerek yapabilirsiniz. Programımızın adı BlueStacks. BlueStacks piyasadaki en iyi sanal android makinesi diyebiliriz. Üstelik BlueStacks’ı kurduktan sonra Root ‘ta yapabilirsiniz. Bizde bu yazıda BlueStacks Kurulumu ve BlueStacks Root Yapma hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

BlueStacks Kurulumu

BlueStacks kurulumunu iki şekilde yapabilirsiniz. Birincisi: BlueStacks’ı normal şekilde kurulabilirsiniz. Önce ufak boyutlu kurulum dosyasını indirip kurduktan sonra rogram diğer dosyaları sonradan indirecektir. İkinci Yol ise BlueStacks offline installer dir. Çevrimdışı Yükleyici ile tüm kurulum dosyasını indirmiş olursunuz, sonrasından internetten indirmeye ihtiyaç duymazsınız.

BlueStacks indir

 Bluestacks v5 Çevrimdışı yükleyici
 Bluestacks v4 Çevrimdışı yükleyici

  1. Yukarıdaki bağlantıdan Çevrimdışı veya son sürümü otomatik indiren BlueStacks çevrim içi yükleyici‘i bilgisayarınıza indirin.
  2. BlueStacks-Installer_amd64_native.exe adında bir dosya indirmiş olacaksınız.
  3. Daha sonra bu dosyaya çift tıklayarak kurulumu başlatın.
  4. Sağ altta bulunan Agree Yazılım Lisansı şartlarını işaretledikten sonra Şimdi yükle butonuna tıklayın.
  5. Eğer ki yükleme esnasında Antivirüs yazılımınız sorun çıkarıyorsa geçici olarak devre dışı bırakın.

BlueStacks Nedir? Nasıl Kurulur? Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum bitince Başlat yazısını göreceksiniz. Son olarak Başlat butonuna tıklayın.
  2. İlk açılışta BlueStacks’ı kulanmaya başlamak için Google hesabınızla oturum açın diye bir ekran gelir. Dilerseniz Google hesabınızla giriş yapın (Tavsiye edilir). Ya da programı kapatıp Root işlemine geçip bu adımı atlayabilirsiniz.

BlueStacks Nedir? Nasıl Kurulur? Nasıl Kullanılır?

BlueStacks Root Yapma, BlueStacks Nasıl Root Yapılır?

Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mustafa
Mustafa
3 yıl önce

Teşekkürler fakat bluestacks tweaker programının 5. sürümü çıkmış 4. sürümü neden kullanıyoruz?