BlueStacks

BlueStacks indir, BlueStacks Nedir Nasıl Kurulur, BlueStacks Offline installer, BlueStacks Çevrimdışı yükleyici, BlueStacks Mod, BlueStacks Tweaker ile Root yapma, BlueStacks Android emulatör kullanımı.

BlueStacks Nedir?

Bilgisayarınızı bir Android tablet gibi kullanmaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız Android mobil işletim sistemini bilgisayarınızda tıpkı bir tablet gibi kullanabilirsiniz. Üstelik hemen hemen tüm android oyun ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunu sadece bir program yükleyerek yapabilirsiniz. Programımızın adı BlueStacks. BlueStacks piyasadaki en iyi sanal android makinesi diyebiliriz. Üstelik BlueStacks’ı kurduktan sonra Root ‘ta yapabilirsiniz. Bizde bu yazıda BlueStacks Kurulumu ve BlueStacks Root Yapma hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

BlueStacks Kurulumu

BlueStacks kurulumunu iki şekilde yapabilirsiniz. Birincisi: BlueStacks’ı normal şekilde kurulabilirsiniz. Önce ufak boyutlu kurulum dosyasını indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra rogram diğer dosyaları sonradan indirecektir. İkinci Yol ise BlueStacks offline installer dir. Çevrimdışı Yükleyici ile tüm kurulum dosyasını indirmiş olursunuz, sonrasından internetten indirmeye ihtiyaç duymazsınız. Aşağıda vereceğimiz bağlantılardan yükleme paketlerini indirebilirsiniz.

Çevrimdışı BlueStacks indir

 Bluestacks v5 Çevrimdışı yükleyici
 Bluestacks v4 Çevrimdışı yükleyici

  1. Yukarıdaki bağlantıdan Çevrimdışı veya son sürümü otomatik indiren BlueStacks çevrim içi yükleyici‘i bilgisayarınıza indirin.
  2. BlueStacks-Installer_amd64_native.exe adında bir dosya indirmiş olacaksınız.
  3. Daha sonra bu dosyaya çift tıklayarak kurulumu başlatın.
  4. Sağ altta bulunan Agree Yazılım Lisansı şartlarını işaretledikten sonra “Şimdi kur” butonuna tıklayın.
  5. Eğer ki yükleme esnasında Antivirüs yazılımınız sorun çıkarıyorsa geçici olarak devre dışı bırakın.

BlueStacks indir. BlueStacks Nedir? Nasıl Kurulur?

  1. Kurulum bitince Başlat yazısını göreceksiniz. Son olarak Başlat butonuna tıklayın.
  2. İlk açılışta BlueStacks’ı kulanmaya başlamak için Google hesabınızla oturum açın diye bir ekran gelir. Dilerseniz Google hesabınızla giriş yapın (Tavsiye edilir). Ya da programı kapatıp Root işlemine geçip bu adımı atlayabilirsiniz.

BlueStacks indir. BlueStacks Nedir? Nasıl Kurulur?

Eğer BlueStacks root yapmak isterseniz bunun nasıl yapılacağını daha önce detaylı olarak açıkladık. Tek yapmanız gerek aşağıdaki bağlantıya gitmek.

BlueStacks Root Yapma, BlueStacks Nasıl Root Yapılır?

Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mustafa
Mustafa
5 yıl önce

Teşekkürler fakat bluestacks tweaker programının 5. sürümü çıkmış 4. sürümü neden kullanıyoruz?