BlueStacks Root Yapma, BlueStacks Nasıl Root Yapılır?

BlueStacks Root Yapma Nasıl Yapılır? Bluestacks 4 Root Atma. Bluestacks nasıl root edilir?. BlueStacks Mod. BlueStacks Tweaker ile Root yapma. BlueStacks en kola yoldan nasıl root edilir?

BlueStacks Nedir?

Bilgisayarınızı bir Android tablet gibi kullanmaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız Android mobil işletim sistemini bilgisayarınızda tıpkı bir tablet gibi kullanabilirsiniz. Üstelik hemen hemen tüm android oyun ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunu sadece bir program yükleyerek yapabilirsiniz. Programımızın adı BlueStacks. BlueStacks piyasadaki en iyi sanal android makinesi diyebiliriz. Üstelik BlueStacks’ı kurduktan sonra Root ‘ta yapabilirsiniz. Bizde bu yazıda BlueStacks Root Yapma hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

BlueStacks Root Yapma

Adım 1 BlueStacks Root işlemi için BlueStacks Tweaker aracını kullanacağız. İlk önce Buradan BlueStacks Tweaker programını indirin. İndirdiğiniz arşivi masaüstüne çıkarın. Çıkardığınız klasörün içindeki BlueStacksTweaker5.exe dosyasını çalıştırın. Karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacak. Burada sırasıyla Full Stop BS ve Force Kill BS butonlarına basın.

Adım 2 Daha sonra Programın BlueStacks Tweaker’in üst kısmındaki Root sekmesine geçin. Burada Root for BlueStacks kısmındaki Unlock butonuna tıklayın.

Adım 3 Daha sonra programın Main sekmesine geçin ve Start BS butonuna basın ve BlueStacks programını çalıştırın.

Adım 4 BlueStacks açılınca Sağ taraftaki Ayarlar simgesine tıklayın. Ardından Seçenekler kısmından “Android Hata Ayıklama Köprüsü’nü (ADB) Etkinleştir” seçeneğini işaretleyin.

BlueStacks ADB Açma

Adım 5 Daha sonra Tweaker programında Root sekmesine geçin ve sırasıyla sağ taraftaki Patch, Install SuperSu, Update Su Binary butonlarına tıklayın.

Adım 6 Daha sonra programın Main sekmesine geçin. Burada sırasıyla Full Stop BS ve Force Kill BS butonlarına basın.

Adım 7 BlueStacks kapandıktan sonra Helpers sekmesine geçin ve sırasıyla sol taraftaki Disable Autoupdater, Premium, Promo, Theme karşısındaki Patch butonlarına tıklayın.

Final BlueStacks’ı Rootladık ve Premimum yaptık. Artık BlueStacksTweaker ile işimiz kalmadı. BlueStacks’ınızın rootlandığını kontrol edebilirsiniz.

EĞER SU kodunun güncellenmesi gerekiyor. Devam? diye bir mesaj alırsınız. Devam et ve Normal butonlarına sırasıyla basın. Yükleme başarılı ! Cihazınızı tekrar başlatmanız önerilir. diye bir uyarı gelir. Yeniden Başlat butonuna tıklayın ve BlueStacks’ı yeniden başlatın. Tebrikler Root işlemi bitti.

Videolu Anlatım

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments