BlueStacks Root Yapma, BlueStacks Nasıl Root Yapılır?

BlueStacks Root Yapma Nasıl Yapılır? Bluestacks 3 Root Atma. Bluestacks nasıl root edilir?. BlueStacks Mod. BlueStacks Tweaker ile Root yapma. BlueStacks en kola yoldan nasıl root edilir?

BlueStacks Nedir?

Bilgisayarınızı bir Android tablet gibi kullanmaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız Android mobil işletim sistemini bilgisayarınızda tıpkı bir tablet gibi kullanabilirsiniz. Üstelik hemen hemen tüm android oyun ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunu sadece bir program yükleyerek yapabilirsiniz. Programımızın adı BlueStacks. BlueStacks piyasadaki en iyi sanal android makinesi diyebiliriz. Üstelik BlueStacks’ı kurduktan sonra Root ‘ta yapabilirsiniz. Bizde bu yazıda BlueStacks Root Yapma hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

BlueStacks Root Yapma

Adım 1 BlueStacks Root işlemi için BlueStacks Tweaker aracını kullanacağız. İlk önce Buradan BlueStacks Tweaker programını indirin. İndirdiğiniz arşivi masaüstüne çıkarın. Çıkardığınız klasörün içindeki BlueStacksTweaker4.exe dosyasını çalıştırın. Karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacak. Burada sırasıyla Full Stop BS ve Force Kill BS butonlarına basın.

BlueStacks Root Yapma

Adım 2 Daha sonra Programın BlueStacks Tweaker’in üst kısmındaki Helpers sekmesine geçin. Burada Root for BlueStacks kısmındaki Unlock butonuna tıklayın. Bir süre sonra Unpatch butonu gelecek böylece Root işlemi bitti. Şimdi Programın sağ tarafındaki Disable Autoupdater, Premium, Promo, Theme kısımlarındaki Patch butonlarına tıkayın.

BlueStacks Root Yapma

Adım 3 Daha sonra programın Main sekmesine geçin ve Start BS butonuna basın veya direkt BlueStacks programını çalıştırın. Sonra Helpers sekmesine geçin ve Sol alt taraftaki Disable the Window of Purchase…, Remove preinstalled…, Disable Google sign in karşısındaki Patch butonlarına tıklayın.

BlueStacks Root Yapma

Adım 4 Daha sonra BlueStacks ‘a geçin sağ alt tarafta bulunan APK Yükle butonuna basın. BSTweaker/Utils klasöründeki SuperSU_v2.79.apk dosyasını seçin ve deyin. SuperSU yüklendikten sonra açın. NEW USER butonuna basın eğer Root undetected diye bir uyarı alırsanız, BlueStacks Tweaker Helpers sekmesine geçin Root for BlueStacks kısmındaki Patch butonuna tıklayın. Ardından tekrar SuperSU uygulamasını açın.

BlueStacks Root Yapma

Adım 5 SU kodunun güncellenmesi gerekiyor. Devam? diye bir mesaj alırsınız. Devam et ve Normal butonlarına sırasıyla basın. Yükleme başarılı ! Cihazınızı tekrar başlatmanız önerilir. diye bir uyarı gelir. Yeniden Başlat butonuna tıklayın ve BlueStacks’ı yeniden başlatın. Tebrikler Root işlemi bitti.

Bu yazıyı oylayabilirsiniz.
5/51 Oy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here