Zyxel VMG3625-T50B Modem Kurulumu

Zyxel VMG3625-T50B Yazılım Güncelleme, Zyxel VMG3625-T50B Firmware Güncelleme, Zyxel VMG3625-T50B Firmware indir, Zyxel VMG3625-T50B Yazılım indir.

Zyxel Yazılım Güncelleme

Modem gibi cihazların yazılım güncellemeleri, genellikle üretici tarafından sağlanan resmi web sitesinden indirilebilir. Bu güncellemeler, cihazın performansını artırabilir, mevcut hataları düzeltebilir, güvenlik açıklarını kapatabilir ve yeni özellikler ekleyebilir. Bu nedenle, düzenli olarak güncellemeleri kontrol etmek ve uygulamak, cihazın daha güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak adına önemlidir.

Zyxel VMG3625-T50B Firmware indir

Buradan Zyxel VMG3625-T50B için güncel Yazılım/Firmware dosyasını indirebilirsiniz. Örneğin: VMG3625-T50B_5.50(ABPM.8.1)C0.zip dosyasını indirebilirsiniz. İndirdiğiniz .zip dosyasının içinde .bin uzantılı bir dosya var. Bunu masaüstüne çıkarın. Şimdi yükleme adımlarına geçelim.

  1. Öncelikle Bilgisayarınızdan internet tarayıcınızı açın. Örneğin Google Chrome’u açın ve adres satırına “192.168.1.1” girin ve klavyeden “ENTER” tuşuna basın.

Zyxel Modem Wifi Adı ve Şifre Değiştirme

  1. Daha sonra karşınıza Zyxel modem giriş ekranı gelecektir. Burada Kullanıcı Adı ve şifrenizi girin. Eğer şifreyi değiştirmediyseniz. Kullanıcı adı admin ve şifre de modem’in arka yüzeyinde yazar.

Zyxel VMG3625-T50B Yazılım Güncelleme

  1. Kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra “Giriş Yap” butonuna tıklayarak modem arayüzüne giriş yapın.
  2. Şimdi Sağ üstteki “Menü” simgesine tıklayın. Ardından “Bakım” üzerine gelip, açılan listede “Firmware Güncelleme” seçeneğine tıklayın.

Zyxel VMG3625-T50B Yazılım Güncelleme

  1. Daha sonra gelen ekranda Firmware güncelleme başlığı altında “Dosya Seç” butonuna tıklayın. Açılan pencerede Masaüstüne çıkardığınız .bin uzantılı firmware dosyasını seçin.

Zyxel VMG3625-T50B Yazılım Güncelleme

  1. Dosyayı seçtikten sonra “Karşıya yükle” butonuna tıklayarak firmware güncelleme işlemini başlatın.

Yükleme ortalama 5dk kadar sürebilir. Yükleme esnasından modem’in elektrik bağlantısını sakın kesmeyin. Modem’in açılmasını bekleyin. Modem açıldıktan sonra İnternet bağlantınız gelmediyse sıfırlanmış olabilir. Bu durumda servis sağlayıcınızın verdiği Kullanıcı adı ve şifre ile kurulum yapmanız gerekir.

Zyxel VMG3625-T50B Modem Kurulumu (VDSL/ADSL)

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle