Xiaomi 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme Sorunu Çözümü

Xiaomi 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme Sorunu Çözümü. Redmi Mesaj Gönderilemedi Hatası. Poco Mesaj Gönderilirken Sorun Oluştu Nasıl Çözülür? Xiaomi Premium SMS Ayarları.

Android telefonlarda 4 haneli numaralara mesaj gönderirken bu mesajın ücretli olabileceği yönünde bir uyarı penceresi çıkar. Bu uyarı penceresine çoğu kullanıcı korkup, izin verme veya engelle düğmesine dokunuyor. Böylece Xiaomi 4 haneli numaralara mesaj gönderme sorunu otaya çıkar. Bu sorunu çözebilmek için mesaj uygulamasına Premium SMS gönderebilme izni vermek gerekiyor. Bunun için:

  1. Xiaomi telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın. Ardından sırasıyla “Gizlilik koruması > Özel izinler > Premium SMS erişimi” kısmına gidin.

Xiaomi 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme Sorunu Çözümü

  1. Burada engellenen mesaj uygulamalarını göreceksiniz. Ardından mesaj uygulamasının yanında bulunan ok işaretine dokunun. Açılan seçeneklerden “Her zaman izin ver” olanı seçin.

Xiaomi 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme Sorunu Çözümü

Artık mesaj uygulamanıza Premium SMS erişimi izni vermiş oldunuz. Şimdi mesaj göndermeyi deneyebilirsiniz.

Android Hızlandırma

Daha önce hazırladığımız Android telefon ve tabletleri hızlandırma yöntemlerini paylaşmıştık. Bu yazımıza bakmadıysanız muhakkak göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Android işletim sistemini hızlandırma yöntemleri, ipuçları ve işe yarar bigiler bulacaksınız. Bunun için:

Android Hızlandırma Yöntemleri (Yararlı İpuçları)

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle