WhatsApp

WhatsApp Çevrimiçi Olduğunu Gizleme, Whatsapp’ta çevrimiçi iken çevrimdışı görünmek. WhatsApp Online Kapatma, WhatsApp çevrimiçi Hilesi. WhatsApp çevrimiçi olmadan yazmak

WhatsApp Online-Offline Bilgisi

WhatsApp‘ta internet’e bağlı olduğunuzda rehberinizdeki kişiler tarafından çevrimiçi olduğunuz görülür. Çoğu kullanıcı bu özellikten muzdarip gibi görünüyor. Bazı kullanıcılar whatsApp’ta online iken karşı tarafa offline yani çevrimdışı görünmek istiyor. Ancak bu özellik Orijinal WhatsApp’ta bulunmuyor. Biz de bu konuda ısrarcı olanlar için bunu nasıl yaparız diye bir çalışma hazırladık.

Öncelikle belirtmekte fayda var. Anlatacağımız yöntem sadece Android telefonlarda geçerlidir. (iPhone kullananlar hapis telefonlarında yaşamaya devam etsinler:) Şaka bir yana iPhone’a Jailbreak yapılmadan (Android’teki Root atma benzeri) telefona dışarıdan uygulama yüklenemiyor. Onun için bu anlatımları sadece Android kullananlar için anlatıyoruz.

WhatsApp Çevrimiçi Olduğunu Gizleme

Her ne kadar bazı sitelerde, whatsApp durumunu belli kişilere açma gibi yöntemler anlatılsa da bir işe yaramamaktadır.

  1. Öncelikle telefonunuza Uygulamasını indirip kurmalısınız. (İndirme sayfasında en altta indirme bağlantıları var. “package name 2 : com.whatsapp” olanı indirebilirsiniz.)
  2. WhatsApp+ uygulamasını bilgisayara indirdikten sonra telefonun dahili depolama bölümüne atın.
  3. Daha sonra Telefonunuzdan Dosya Yöneticisi ile WhatsAppPlus.Apk dosyasını bulup yükleyin. Yüklerken bilinmeyen kaynaklara izin vermelisiniz.
  4. Yükleme bittikten sonra programı açın.
  5. Normal WhatsApp gibi telefon numaranız ile giriş yapın. Daha sonra üç noktalı menü simgesine dokunun ve FMMods seçeneğine dokunun.
  6. Burada Privacy and Security seçeneğine dokunun ve “Son görülmeyi dondur” veya “Freeze Last Seen” seçeneğini işaretleyin. Artık WhatsApp’ı kullanırken çevrim dışısınız.

WhatsApp Çevrimiçi Olduğunu Gizleme

Çevrimiçi olduğunu gizlemenin yanı sıra WhatsApp+’nın birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin: durumları gördüğünü gizleme, Mavi tik olmadan okuma, Silinen mesajları engelleme, durumları telefona indirme vb. birçok efsane özellikten yararlanabilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle