PUBG

PUBG Ekranın Birden Kararması Problemi, PUBG Ekran Kararması iPhone, PUBG Mobil Ekran Kararması

Teknolojinin gelişmesi ile Bilgisayarlarda oynadığımız oyunları artık Mobile sürümleri ile Akıllı telefonlarımızda da oynayabiliyoruz. Bu Oyunlardan biri de Şüphesiz PUBG. PUGB Online ve takımlar halinde oynanabildiği için Dünyada milyonlarca kitleye sahip olmuş ve oldukça popüler bir oyun haline geldi.

PUBG Ekranın Birden Kararması Problemi

Elektronik cihazlar elektrikle çalıştığı için ve işlemleri elektrik kullanarak yaptığı için güçlü işlemciler daha fazla elektrik kullandığı için daha fazla ısınma problemi oluşturacaktır. PUBG gibi bir oyun da hem işlemci hem de Ekran işlemcisini çokça kullandığı için telefon doğal olarak ısınacaktır. bu ısınma neticesinde telefonlar kendini güvene almak için Ekranı karartabiliyor.

Yani PUBG Ekranın Birden Kararması Problemi temel olarak telefonunuzun ısınması nedeniyle  kendini güvene almasından kaynaklanıyor. Bu önemli bir özelliktir. Örneğin bilgisayarlarda belli bis ısının üzerine çıkıldığında bilgisayar kapanır. Bu işlemcinin kendini yakması için alınan bir önlemdir.

Artık Akıllıtelefonlar Bakır soğutma sistemleri ile üretiliyor. Yeni nesil akıllı telefonlarda bakır soğutma sistemi kullanılarak telefonun belli ölçüde soğumasını sağlıyor. Ancak telefonunuzda böyle bir özellik yoksa ve yaz aylarında telefonunuz ısındığında dinledirmenizi öneriyoruz.

Oyunun Parlaklık ayarlarını değiştirme

Oyunun parlaklık ayarlarını değiştirmek için ESC -> Ayarlar -> Grafikler -> Görüntü ayarları kısmına gidin. Parlaklık ayarlarını yapın. Bu işlemi yaptıktan sonra oyun hala karanlıksa telefon ekran parlaklık ayarlarını değiştirmeyi deneyin.

Pubg mobile siyah ekran telefon, iphone oyun oynarken ekran kararıyor, pubg lite siyah ekran sorunu, pubg mobile iphone ekran kararması, oyun oynarken telefonun ekran kararıyor, pubg ekran gelmiyor

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle