The Evil Within Ekran Sorunu Çözümü

The Evil Within Türkçe Yama ve Kurulum, The Evil Within 1 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? Epic Games TR Yama %100 Çalışan, Steam Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

The Evil Within Türkçe Yama

Oyun, Shinji Mikami tarafından yaratılan ve Tango Gameworks tarafından geliştirilen bir hayatta kalma korku video oyunudur. The Evil Within, Bethesda Softworks tarafından yayınlanmıştır. Ekim 2014’te PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için piyasaya sürülmüştür.

Oyun, dedektif Sebastian Castellanos’un hikayesini anlatmaktadır. Sebastian, bir akıl hastanesinde meydana gelen gizemli ve korkunç olayları araştırır. Kendini dehşet verici yaratıklar ve çarpık bir dünya içinde bulur. Oyunun ana teması, oyuncuları sınırlı kaynaklar ve zorlu düşmanlarla başa çıkmaya zorlayar. Ve klasik hayatta kalma korku unsurlarını içerir.

Oyuncular, atmosferik ve ürpertici ortamlarda gezinirken hem düşmanlarla savaşmalı hem de çeşitli bulmacaları çözmelidir. The Evil Within karanlık ve gerilim dolu atmosferi, zorlu oynanışı ve etkileyici görsel stili ile dikkat çekmektedir.

The Evil Within 1 Türkçe Yama İndir

Oyun, Türkçe dil desteği içermemektedir. Bu nedenle, İngilizce bilmeyen oyuncuların oyunun hikayesini anlamak ve oynanışını sürdürmekte zorlanması mümkündür. Türkçe Oyun ekibi tarafından çevirisi yapılmıştır. Çeviri, hem Steam hem de Epic Games platformları için sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Türkçe Yama Nasıl Uygulanır?

  1. İndirdiğiniz “The_Evil_Within_Tr.zip” arşivini WinRAR veya 7-zip benzeri bir programlar ile masaüstüne çıkartın.
  2. Daha sonra Steam için: İki adet dosyayı uyunun kurulu olduğu yere “C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\TheEvilWithin\base” konumuna atın.
  3. Veya Epic Games için: İki adet dosyayı “C:\Program Files (x86)\Epic Games\juneberryPublic\TheEvilWithin\base” konumuna atın.
  4. Son olarak Oyunda alt yazıları açmak için: “Ayarlar > Altyazıları Aç” seçeneğini aktifleştirmeyi unutmayın.

The Evil Within 1920×1080 Görütü Kayma Sorunu Çözümü

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle