Minecraft Hileleri

Minecraft Hileleri 2023, Minecraft Hile Kodları, Minecraft Şifreleri, Minecraft Hileleri Açma, Minecraft PC Hileleri, Minecraft Bilgisayar Hileleri, En Güncel Minecraft Hileleri ve Admin Kodları

Minecraft

Sıradan üç boyutlu ve geniş efektli oyunların aksine Minecraft, Bloklardan oluşan bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca oyunda bloklarla ve yaratıcı fikirlerle güzel yapılar ve oluşumlar yapabilirsiniz. Oyunu Yaratıcı veya Macera türünde oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Oyunda Şifreler yazarak oyunda bazı hileler de yapmak mümkündür. Böylece oyuna ayrı bir heyecan katıyor. Bizde Minecraft Hileleri nelerdir? Minecraft Hile kodları Nelerdir? bir arada sizler için paylaştık. iyi oyunlar…

Minecraft Hileleri Nasıl Uygulanır?

Minecraft Hile kodlarını oyun açıkken klavyenizden “T” tuşuna basın. Açılan satırda “/” işaretinden sonra aşağıdaki kodları yazarak “ENTER” tuşuna tıklayuarak hileleri uygulayabilirsiniz.

Minecraft Hileleri

Minecraft Hile Kodları:

HileHile etkisi
/help [Komut]Verilen komut hakkında daha fazla bilgi sağlar.
/give <Oyuncu> <Item> [Miktar]Başka bir oyuncuya envanterinizden bir ürün vermek için kullanılır. Tek komut verirken bu komut çok daha basittir, ancak istiflenebilir nesneler için kullanışlıdır.
/tp [HedefOyuncu] x y zKendinizi veya başka bir oyuncuyu anında dünyanın belirli bir yerine taşımak için kullanılır. Koordinatların yerine başka bir oyuncunun adını kullanmak, hedefi doğrudan söz konusu oyuncunun konumuna taşıyacaktır. Ayrıca bu Minecraft haritalarıyla yeni bir dünyaya ışınlanabilirsiniz.
/killKarakteriniz ölür
/kill all mobsHerkes ölür
/weather HavatipiHava durumunu veya dünyanızı seçmenizi sağlar. Seçenekler şunları içerir: rain, thunder ve snow (yağmur, gök gürültüsü ve kar.)
/gamemode creativeYaratıcı moda geçersiniz. Böylece sınırsız kaynaklara sahip olursunuz. Ayrıca kimse size saldırmaz.
/gamemode survivalOyun modunu Hayatta Kalma moduna değiştirir, bu çetelerin size saldıracağı ve tüm kaynakları eski moda toplamanız gerekeceği anlamına gelir.
/time set 1000Saati güne ayarlar. Şafakta “0”, öğleden sonra için “6000”, akşam karanlığında “12000” ve gece için “18000” ile değiştirin.
/difficulty peacefulBarışçıl modda zorlukları değiştirir. Daha fazla zorluk için “huzurlu” yu “kolay”, “normal” veya “zor” ile değiştirin.
/seedBu, dünyanız için bir kod üretecek, not edin ki, gelecekte aynı bir kod yükleyebileceksin.
/gamerule keepInventory trueÖlürken eşyalarını kaybetmemenizi sağlar. Bunu geri almak için, “true” yerine “false” yazın
/gamerule doDaylightCycle falseBu, oyunun bulunduğu gün/ışık döngüsünü durdurarak kalıcı güneş ışığı altında veya ay ışığı altında yaşamanızı sağlar. Gündüz / ışık döngüsünü devam ettirmek için “/gamerule doDaylightCycle true” yazın.
/summonİstediğiniz yaratığı veya nesneyi anında dünyanıza düşürür, özellikle birkaç evcil hayvan oselotu için kullanışlıdır.
/atlantisDramatik bir şekilde dünyanın en yüksek dağlarını batırıp su seviyesini yükseltir.
/rideKarşı karşıya kaldığınız yaratığı bir dağa dönüştürür.
/instantmineHerhangi bir araçla tek tıkla madencilik.
/freezeÇetelerin izlerinde durur.
/falldamageDüşme hasarını açar ve kapatır.
/firedamageYangın hasarını açar ve kapatır.
/waterdamageSu hasarını açar ve kapatır.
/superheatTüm öğeleri eritilmiş formuna dönüştürür.
/instantplantArtık ekilen bir tohumun büyümesini beklemek yok.
/dropstoreTüm envanter öğelerini yakınlarda ortaya çıkan bir sandıkta saklar.
/itemdamageSilahlar artık hasar görmez veya alçalmaz.
/duplicateSahip olduğunuz öğe yığınını kopyalar ve düşürür.

Tüm Minecraft konsol komutları bu kadardı. İyi oyunlar.

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Gelsen
Gelsen
11 ay önce

Teşekkürler. Tüm Minecraft Hileleri ve Şifreleri var.