Klavyede (₺) TL Simgesi Kısa Yolu ( ₺ ) Nasıl Yazılır?

Klavyede (₺) TL Simgesi Kısa Yolu (₺) Nasıl Yazılır? Klavyeden Türk Lirası (₺) İşareti Nasıl Yapılır? TL simgesi klavyede nasıl yazılır? Klavyede TL Simgesi ekleme

TL Simgesi Kısa Yolu Nedir? ( ₺ ) Nasıl Yazılır?

Klavyede (₺) TL Sigesini yazmak çok basittir bunun için klavyeden: “Alt Gr + T” tuşlarına veya “Ctrl + Alt + T” tuşlarına birlikte basarsanız ( ₺ ) simgesini yazmış olursunuz. Mac bilgisayarlarda ise “ALT + T” tuş kombinasyonu ile yazabilirsiniz.

(₺) TL Simgesi Bilgisayara nasıl yüklenir?

Windows 10 ve sonrası işletim sistemi kurulu bilgisayarlarda herhangi bir paket veya yama kurulumu gerekmez. Windows 10 (₺) simgesini hali hazırda desteklemektedir. Ancak Windows 10’dan daha düşük bir işletim sistemi kullanıyorsanız TL Simgesi paketini bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Windows Vista, 7 ve Server 2008 ailesi işletim sistemleri için Türk lirası simgesi güncellemesini aşağıdaki adreslerden kurabilirsiniz:

  • 32-bit sistemleriniz için kurulum
  • 64-bit sistemleriniz için kurulum

iPhone ve iPad’de TL Simgesi Nasıl Yazılır?

iPhone ve iPad’de TL Simgesini yazmak çok basittir. Klavye açıkken 123 Butonuna bastıktan sonra  simgesi karşınıza çıkıyor.

iPhone ve iPad’de TL Simgesi Nasıl Yazılır?

Android’de TL Simgesi Nasıl Yazılır?

Android Telefonlarda TL simgesini yazabilmek için telefonunuzn güncel Android işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Android Klavyenizde TL Simgesini Yazmak için Klavyeden Extra Simgeler Butonuna tıklayın, ardından ₺ simgesine ulaşabilirsiniz.

Android’de TL Simgesi Nasıl Yazılır?

TL Simgesi PNG indir

TL Simgesi PNG indir

tl simgesi font, android tl simgesi, tl simgesi ekleme, tl simgesi indir, android klavyede tl simgesi, klavyeye tl simgesi ekleme, windows 10 tl simgesi, tl simgesi png

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle