Google, Google video, Nasıl yapılır, Sorunu çözümü

Bu video şu anda oynatılamıyor. izin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu video şu anda oynatılamıyor

İnternet’ten film ve video izlerken veya indirmek isterken, aşağıdaki uyarı ile karşılaşabilirsiniz. peki bu uyarı veya hata ne anlama gelmektedir? hemen açıklayalım. izin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı hatası Google drive üzerinde depolanmış, yani Google drive‘a yüklenmiş bir video olduğu ve Google Drive’da İzlenme/İndirme limiti olduğu ve bu limit aşıldığı için aşağıdaki hatayı alırsınız.

Bu video şu anda oynatılamıyor. İzin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

izin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı Çözümü

Bu hatanın çözümü için; eğer siz videonun sahibi yani videoyu yükleyen değilseniz, sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. ancak video sahibini uyararak videoyu aşağıda anlatacağımız şekilde yapmasını isteyebilirsiniz.

Video sahibi ne yapacak? Video sahibinin yapması gereken şey; o limiti aşan videonun bir kopyasını oluşturarak yeniden adlandırmasıdır. Yeniden adlandırdıktan sonra, tekrar paylaşıma açabilir.

izin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı sorunu, izin verilen kayıttan oynatma sayısı aşıldı, izin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı ne demek, bu video şu anda oynatılamıyor izin verilen kayıttan oynatma sayısı aşıldı, izin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı hatası, izin verilen oynatma sayısı aşıldı ne demek?

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
kflm2014
kflm2014
2 yıl önce

Yani yapacağımız bir şey yokmuş. Videonun sahibi videoyu çoğaltıp tekrar yayınlaması gerekiyor.