Ixtech ThinBook DETAY DE18T Driver Windows 10

Ixtech ThinBook DETAY DE18T Driver Windows 10 x86. Ixtech DETAY DE18T Windows 10 32-Bit Sürücüleri İndir. Ses Sürücüleri İndir.

Atom işlemci kullanan bilgisayarlarda sürücüler diğer sürücülerden farklı oluyor. Bu Driver‘ları bulmak oldukça zor olabiliyor. Hele ki Üretici web sitesinde ilgili sürücüleri bulamadıktan sonra işler tam Arap saçına dönüşüyor. Özellikle düşük bütçeli tablet dönmesi ve tanınmayan marka laptoplarda bu tür sorunlar baş gösteriyor. Özellikle Ses sürücülerini ayarlamak sıkıntı çıkarabiliyor.

Ixtech ThinBook DETAY DE18T Driver

Sürücüleri üretici sitesinde paylaşılmayan veya üreticisi birkaç model üretip piyasadan çekilen Bu bilgisayarlardan biri de Ixtech ThinBook DETAY DE18T modelidir. Bu bilgisayar için Windows 10 32-Bit sürücülerini ihtiyacı olanlar için hazırladık ve sizlere sunuyoruz. Bu bilgisayara ait tüm sürücüleri tek seferde yükleyebileceksiniz.

Ixtech DETAY DE18T Windows 10 32-Bit Driver indir

Kurulum

  1. İndirdiğiniz ZIP dosyasını WinRAR veya 7-Zip programları ile masaüstüne çıkartın.
  2. İki tane klasör göreceksiniz. “OEM” klasörü bilgisayar üzerindeki fiziksel donanım sürücüleridir. “Microsoft” klasörü ise Sanal ve yazılımsal sürücüler içindir.
  3. “OEM” klasöründeki “Driver Installer.exe” dosyasını fare ile Sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştırın. Sürücüler otomatik olarak kurulacaktır.
  4. Aygıt yöneticisinden baktığınızda hala eksik sürücüler varsa “Microsoft” klasöründen elle yükleyerek tamamlayabilirsiniz.

Sürücüleri elle de yükleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantı verdiğimiz makaleye göz atabilirsiniz.

Bilinmeyen Sürücüleri Bulma, Aygıt Driver Yükleme

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle