iPhone Arama Kaydetme, Konuşma Kaydedici Uygulamalar

iPhone Arama Kaydetme, Konuşma Kaydedici Uygulamalar, iPhone Arama Kaydedici Uygulamalar. iphone gelen aramayı kaydetme, iphone telefon görüşmesi kaydetme ücretsiz. IOS Çağrı Kaydetme. iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yapılır?

iPhone Arama Kaydetme

Android telefonlarda otomatik olarak telefon görüşmelerini kaydedebilirken, bu iş iPhone telefonlarda bir çileye dönüşüyor. Gerek iPhone‘un kapalı yazılım (Güvenlik ilkeleri) gerekse yasal olmaması sebebi ile iPhone’da görüşmeleri doğrudan kaydetmek mümkün değildir.

Ancak bazı uygulamalar sadece gelen aramaları kaydedebiliyorken bazıları da sadece giden aramaları kaydedebiliyor. Bu programların kaydetme metodları ise bir sunucu üzerinde voip aram şeklinde 3. bir katılımcı olarak görüşmeye katılıp aramayı kaydediyor. Ancak bir sorun daha var bu tür uygulamalar fahiş fiyatlar isteyebiliyor.

iPhone Konuşma Kaydedici Uygulamalar

Peki iPhone Görüşme Kaydetmenin ücretsiz bir yolu yok mu? Var tabiki az da olsa bu işi yapmana uygulamalar var. Bazıları aylık 20dk izin verirken bazıları da sınırsız kayıt izni verebiliyor. Şimdi gelelim bu uygulamaları size tanıtmaya…

TapeACall: Call Recorder

iPhone Arama Kaydetme, TapeACall: Call Recorder

TapeACall: Call Recorder, aramaları sınırlamanıza gerek kalmadan kaydetmenizi sağlar, ancak kaydın ilk 60 saniyesini duyabilirsiniz. Programı tam olarak kullanmak için Pro sürümünü almalısınız.

TapeACall Pro, iPhone’taki en iyi arama kayıt uygulamasıdır diyebiliriz. Ücretsiz sürümü olsa da tabii ki ücretsiz sürümü bir işe yaramıyor. Fiyatı size pahalı gibi olsa da iPhone’unuzda iyi çalışan bir çağrı kaydedicisine ihtiyacınız varsa, TapeACall Pro en iyi seçenekler arasındadır.

TapeACall Pro ile sınırsız gelen ve giden çağrıları kaydedebilirsiniz. Kayıtlar anında kullanıcıya sunulur ve kayıt için çeşitli paylaşım seçenekleri bulunur. Kayıtları metin, Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabilir veya kayıtlarınızı Dropbox’a, Google Drive’a vb. Yükleyebilirsiniz. Ayrıca kendinize bir e-posta olarak göndermenin bir seçeneği de vardır.

Google Voice

Google Voice

Kullanıcıların kayıtlı aramalarını dinlemek için Google ücretsiz bir yol yayınladı. Google Voice ücretsiz olsa da, aramalarınızı kaydetmek için normal telefonunuzu ve telefon numaranızı kullanamazsınız. Google Voice, telefon numaranızı yalnızca kaydetmek için kullanabilirsiniz. Yine de ücretsizdir, bu yüzden sakıncası yoksa, bu sizin için uygun bir arama kaydedici uygulaması adayıdır.

Şu anda, yapılan aramaları kayıt özelliğiyle kaydetmek mümkün değildir. Kaydınızı tamamladıktan sonra, PC’nizdeki, Android telefonunuzdaki, iPhone’daki veya iPad’deki çağrıları dinleyebilirsiniz. Voice, içindeki kayıt seçeneğinde çok fazla özellik ve seçenek yoktur, ancak kayıt dosyaları indirilmeye hazırdır ve tamamen ücretsizdir.

Call Recorder – IntCall

Call Recorder – IntCall bir başka iPhone arama kaydedici uygulamadır. Bununda tam sürüm kullanımı ücretlidir. Uygulamayı 3 gün için ücretsiz kullanabilirsiniz. 3 günün sonunda kullanmak için tam sürümü satın almak zorundasınız.

Aramaları kaydetmek için arayacağınız numarayı uygulama içinden aramanız gerekir, uygulama voip mantığı ile çalışır. Kayıtlarınızı doğrudan telefonunuzdan dinleyebilirsiniz. Kayıtları e-posta ile paylaşabilir veya bilgisayarınızdaki iTunes ile senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, kayıtların kolaylıkla bulunabilmesi için bir başlık ayarlayabilirsiniz.

Call Recorder Lite for iPhone

Call Recorder Lite for iPhone, hem gelen hem de giden aramaları kaydetmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Bir görüşme yaptığınızda, uygulamadaki kayıt düğmesine dokunun, uygulama kayıt numarasını çevirin, ardından kaydı başlatmak için aramaları birleştirmeniz gerekir.

Giden aramalarda da, önce kayıt numarasını çevirmeniz ve konuşmak istediğiniz kişiyi aramanız ve bu aramaları kayıt için birleştirmeniz gerekir. Ayrıca e-posta, iMesaj, Twitter, Facebook ve Dropbox yoluyla kayıtları indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Ücretsiz sürüm, çağrılarınızın tamamını kaydeder ancak ilk 60 saniyesini dinleyebilirsiniz.

Gelen bir aramayı kaydetme adımları:
  1. Call Recorder’i açın.
  2. Kayıt ekranına gidin ve Kayıt düğmesine dokunun.
  3. Mevcut aramanız beklemeye alınır ve telefonunuz kayıt numaramızı çevirir.
  4. Kayıt numaramıza bağlandıktan sonra, mevcut aramanız ve kayıt hattımız arasında 3 yönlü bir arama oluşturmak için ekranınızdaki Birleştir düğmesine dokunun.
Giden bir aramayı kaydetme adımları:
  1. Call Recorder’i açın
  2. Kayıt ekranına gidin ve Kayıt düğmesine dokunun.
  3. Telefonunuz kayıt numaramızı arayacak
  4. Kayıt numaramıza bağlandıktan sonra, istediğiniz kişiyi aramak için ekranınızdaki Arama ekle düğmesine dokunun.
  5. Mevcut aramanız ve kayıt hattımız arasında 3 yönlü bir arama oluşturmak için Birleştir düğmesine dokunun.

Call Recording by NoNotes

Call Recording by NoNotes

Call Recording by NoNotes iPhone’unuzda gelen ve giden çağrıları kaydetmenizi sağlar. Kayıtlar bulutta saklanır. Uygulama her ay 20 dakikalık ücretsiz kayıt sunar. Ancak daha fazla istiyorsanız bir uygulama içi satın alma yapmanız gerekecek. Uygulamanı bazı özellikleri; kayıtları kopyalama, bulutta kaydetme, kayıtları sosyal medyada paylaşma.

Maalesef, uygulama yalnızca Kuzey Amerika’daki kullanıcılar içindir. Uygulama App Store’da ücretsiz olarak sunulmaktadır ve iOS 6 veya üstü gerektirir.

CallTap: Phone Call Recorder

iPhone Arama Kaydetme, CallTap: Phone Call Recorder

CallTap: Phone Call Recorder ile 3lü grup arama ile görüşmeleri kaydedebilirsiniz. Kayıtlarınız doğrudan iPhone üzerinden yönetebilirsiniz. İsterseniz tüm özellikleri kullanabilmek için bir tam sürüm satın alabilirsiniz. Görüşmeyi kaydedebilmek için Uygulamanın içinden numarayı tuşlamanız gerekiyor.

iTalk Recorder

iTalk Recorder

iTalk Recorder programını kullanarak iphone cihazınızdaki görüşmelerini kaydedebildiğini idda ediyor. Aynı zamanda sesli notlar kaydedebilirsiniz. iTalk Recorder, düzenli ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile tam özellikli bir kayıt uygulaması. Kaydetmek için büyük kırmızı düğmeye basın; durdurmak için tekrar basın.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle