Huawei Bootloader Kilidi Kaldırma Rehberi [Bootloader Unlock]

Huawei Bootloader Kilidi Kaldırma Araçları ve Kullanımı; Huawei telefonunuzun bootloader kilidini kaldırmak isterseniz, bu işi yapan bazı araçlar mevcuttur. Cihazınızı yalnızca genel hizmet programını kısıtlayan ilgili bir ağ ile kullanabilirsiniz. Aynı sorundan muzdarip iseniz, o zaman endişelenmeyin. Size harika bir kullanım sağlayacak geniş bir yelpazede Huawei unlocker uygulamalarını bulduk.

Huawei Bootloader Kilidi Kaldırma Araçları

Çok fazla zaman, prim modemler ilkel bir ağa kilitlenir. Bu, Verizon ağları için kullanılmak üzere optimize edilmiş bir Huawei modem kullanıyorsanız, bu modemin kilidi açılmadığı sürece, Verizon dışında başka bir şebeke servis sağlayıcısından AT & T SIM kartlarla veya başka bir SIM kartla kullanamazsınız demektir.

Evrensel modemler daha iyi bir seçenektir, ancak daha yüksek bir fiyata gelirler ve belirli bir şebeke sağlayıcısının mağazasında bir modemi sıralamak daha ucuz olur ve daha sonra diğer SIM kartlarını kullanabilmesi için kendiniz kilidini açarlar. Bu Huawei kod kilidi uygulamalarından birinin desteğini almanız ve cihazınızı başka bir ağ ile kullanma özgürlüğüne sahip olmanız yeterlidir.

1. Universal Master Code

Evrensel Ana Kod, modeminizin IMEI numarasından basitçe bir kilit açma kodu üreterek çalışan verimli bir modem kilit açma aracıdır. Kilit açma kodu, sizin için en uygun Huawei Modem Firmware güncellemesini belirlemek üzere kilit açma koduyla birlikte oluşturulan bir Flash kodu ile birlikte kullanılır. Daha sonra, evrensel ürün yazılımı, yalnızca bir tür SIM kart ile çalışmak için sınırlı olan eski telefonun yerini alır ve böylece modeminizde çoklu SIM’leri kullanmanızı sağlar.

Buradan Universal Master Code programını indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra, bu Huawei kilidini kullanmak için aşağıdaki basit adımları izleyin.

 1. Uygulamayı başarıyla yükledikten sonra, arayüzü açmanız yeterlidir.
 2. Üstte listelenen, kendi sekmelerine sahip farklı markaları görebilirsiniz. “Huawei” seçeneğine tıklayın.
 3. Şimdi, modeminizin IMEI numarasını sağlayın ve “Hesapla” düğmesine tıklayın.
 4. Arayüz bir kilit açma kodu sağlayacağından sadece bir süre bekleyin. Sağlanan alanda birkaç saniye içinde görüntülenecektir. Sadece Huawei modeminizin kilidini açmak için kullanın.

Universal Master Code

Artıları

 • Kullanımı ücretsiz
 • Çok çeşitli modemlerin kilidini açabilir (LG, Huawei, ZTE, Nokia, vb.)
 • Yüksek başarı oranı
 • Kilit açma kodu yanı sıra Flash sağlar
 • Kurulum ihtiyacı yok.

Eksileri

 • Eski arayüz – bir süredir güncellenmedi

2. DC Unlocker

DC Unlocker, Universal Master Code ile aynı şekilde çalışan modemler için çok yönlü bir kilit açma aracıdır, sadece firmware’i doğrudan internetten yükler ve çoğu modem kilidi açma gibi ana ekranda bu işlemleri göstermez. DC Unlocker, modemler haricinde çok çeşitli cihazların kilidini açabilmesi nedeniyle modemlerin kilidini açmak için oldukça güvenilirdir. Kısa süre içinde telefonların ve yönlendiricilerin kilidini açabilir. Buna ek olarak, bu uygulama ZTE modemler için kontrol panelinde Okuma ve Yazma panelleri gibi diğer çekici özelliklere ve Huawei QUALCOMM modemlerinde ses özelliği de bulunabilir.

DC Unlocker ile iyi bir şey, bir Huawei modemi için kilit açma işlemi sırasında herhangi bir SIM kartı takmanıza bile gerek kalmaz. Bu Huawei kod kilidini kullanmak için bu kolay talimatları uygulamanız yeterlidir.

 1. DC Unlocker’ı buradan resmi web sitesinden indirerek başlayın. Arabirimi kurun ve başlatın.
 2. Piyasaya çıktığı anda birkaç seçim yapmanız istenecektir. Cihaz tipi olarak “Huawei Modem” i seçin ve model detaylarınızı sağlayın. Ayrıca, kilit açma işleminin türünü seçin.

DC Unlocker

 1. Arayüz şimdi IMEI numarasını vermenizi istiyor. Tüm gereklilikleri dolduracağınız anda, “İşi Yap” düğmesi aktif hale getirilecektir.
 2. Kilit açma işlemini başlatmak için üzerine tıklayın. Bir süre bekleyin ve arayüz cihazınız için kilit açma kodunu sağlar.

DC Unlocker

Artıları

 • Geniş cihaz yelpazesi ile uyumlu
 • Android telefonların kilidini açmak için de kullanılabilir
 • Takas gerektirmez
 • Güvenilir ve güvenli

Eksileri

 • Ücretli olması, kredi ile kilit açması.

3. Huawei Modem Unlocker

Programı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki video yardımı ile kullanımını öğrenebilirsiniz.

Videolu anlatım:

Abone Ol
Bildir
guest
10 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Melih
Melih
2 yıl önce

Merhaba Huawei Mate 10 lite olurmu?

ismail
ismail
2 yıl önce

Universal Master Code bu uygulama modemin mi yoksa telefon bootloader kilidi açmak için mi veriyor kodu

nil38
nil38
4 yıl önce

Merhaba, p30 pro için bl açılır mı kesin mi bunlar? yurt dışı cihazı

uğur
uğur
4 yıl önce

merhaba, indirme linkleri çalışmıyor.

Uğur
Uğur
4 yıl önce
Yanıt  Teknik Not

Universal Master Code verdiği kod bootloader kodu olarak mı kullanacağım?