GTA San Andreas

GTA San Andreas Tam Ekran Yapma Sorunu Çözümü. GTA SA 1366×768 ve 1920×1080 çözünürlük yapma. Grand Theft Auto San Andreas nasıl tam ekran yapılır?

GTA San Andreas Tam Ekran Sorunu

Yeni bilgisayar ve teknolojiler çıktıkça eski oyunların da uyumluluk sorunu boy gösteriyor. Bu oyunlardan biri de Grand Theft Auto San Andreas. GTA San Andreas, bazı ekran kartı modellerinde Tam ekran olarak oynanamıyor. Bu ekranlarda Çözünürlük en fazla 1280×768 destekliyor. Bu durumda kullanıcılar Oyunu yeni bilgisayarlarında sorunsuz oynayamıyor; Bu nedenle oyunu bilgisayarlarının Desteklediği 1366×768 ve 1920×1080 Çözünürlüğe ayarlayamıyorlar.

Windows 11 ve Windows 10’un hayatımıza girmesiyle beraber oyun sorunları da ortaya çıktı. Windows 10 yüklü bilgisayarlarda GTA San Andreas’ta Tam ekran sorunu ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle bazı Mod yapımcıları bu sorunu çözüme kavuşturmak adına bir mod veya yama çıkardılar. Bu yamayı GTA San Andreas oyunun ana dizinine atarsanız, artık oyunu istediğiniz çözünürlükte oynayabilirsiniz.

Aşağıdaki dosyaları değiştirmeden önce; orijinal dosyaları yedeklemeyi unutmayın. (SADisplayResolutions.asi, vorbisFile.dll, vorbishooked.dll) Böylece bir hata durumunda değişiklikleri geri alabilirsiniz.

GTA San Andreas Tam Ekran Yapma Sorunu Çözümü:

  1. Aşağıdaki bağlantılardan GTA SA Resolution Fix.zip dosyasını bilgisayarınıza indirin.
    GTA SA Resolution Fix.zip / Alternatif Link
  2. Sonrasında indirdiğiniz Arşivi Masaüstüne çıkartın.
  3. Daha sonra arşivin içindeki dosyaları GTA San Andreas Oyunun kurulu olduğu yere, Ana klasöre atın ve Eski dosyalar ile değiştirin.
  4. Son olarak oyun ayarlarından kendi çözünürlüğünüzü seçip oynayabilirsiniz.

GTA San Andreas Tam Ekran Yapma Sorunu

gta san andreas tam ekran modu, gta san andreas ekran çözünürlüğü yükseltme, gta san andreas ekran sorunu, gta san andreas ekran ayarları resimli, gta san andreas görüntü ayarları, gta san andreas çözünürlük modu

Abone Ol
Bildir
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
ihsan
ihsan
1 yıl önce

Teşekkürler

cihan
cihan
1 yıl önce

Çok teşekkür ederim oldu reis <3

metin
metin
4 yıl önce

oyun bozuldu ya

metin
metin
4 yıl önce
Yanıt  Teknik Not

pardon ben dosyaları yedeklemedim açtığımda girmedi oyun dll hatası verdi