GTA 5 Karakter Değiştirme, Karakterler Arasında Geçiş

GTA 5 Karakter Değiştirme Nasıl Yapılır? Grand Theft auto V Karakterler Arasında Geçiş Nasıl Yapılır? GTA 5’te Karakter Nasıl Değiştirilir? GTA 5 Karakter Değiştirme Tuşu

Grand Theft auto V Karakterleri

Rockstar Games‘in Efsanevi oyunlarından Grand Theft Auto: V hem bölüm/görev hemde serbest modla oynanabildiği için oyun severler tarafından çok sevilmiştir. GTA5’i diğer serilerden farklı ve çekici kılan bazı özellikler var. Bunlar: Diğer oyunlardan daha büyük bir haritaya sahip olması ve Üç ana karakter ile oynanmasıdır. Bu karakterler: Trevor, Franklin ve Michael’dır.

Michael, diğerlerine göre daha zengin ve klasik bir yapıya yani iş adamı tipine bürünürken, Trevor ise kaba, saldırgan ve acımasız bir yapıya sahip. Bu karakterin özelliği hava araçlarını kullanabilmesi. son olarak Franklin, Motorcu ve daha çok ayakçı bir yapıya sahip.

GTA 5 Karakter Değiştirme

GTA 5’te oyunun belli kısımlarında ve bazı görevlerde karakterler arasında geçiş yapmanız gerekiyor. Eğer konsolda iseniz PAD ALT tuşun basmanız yeterli olacaktır. PC’de ise:

  1. Oyuna açın ve karakteriniz ile oynamaya hazır olsun..
  2. Karakter değiştirmek istediğiniz zaman klavyenin sol tarafında yer alan “Alt” tuşuna basılı tutun.
  3. Alt tuşunu basılı tuttuğunuz zaman karşınıza sol alt köşede 3 adet karakter çıkacak.
  4. Fare ile sağa, sola ve yukarı yönlendirerek istediğiniz karakter üzerinde iken “Alt” tuşunu bırakın. Böylece istediğiniz karaktere geçiş yapmış olacaksınız.

GTA 5 Karakter Değiştirme, Karakterler Arasında Geçiş

GTA 5 PC Hile ve Şifreleri için Tıklayın.
GTA 5 PlayStation Hile ve Şifreleri için Tıklayın.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle