GTA 5 Hileleri

GTA 5 Mod Kullanımı [Script Hook V + Native Trainer] Grand Theft Auto 5 Native Trainer Nedir? Nasıl Kullanılır? GTA V – Mod Kurulumu, GTA V Dünyasıyla İstediğiniz Gibi Oynamanızı Sağlayan Trainer

Daha önceki yazımızda GTA 5 Şifreleri nelerdir ve nasıl uygulanır paylaşmıştık. Bu hileler kod şeklinde olduğu ve akılda kalması zor olduğu için bazı oyun severlere zor gelebilir. Ancak bu durumda imdadımıza Native Trainer denen bir program geliyor. Programı GTA 5 üzerine kurduktan sonra, artık hilelere daha kolay ulaşıp sınırsız süreli hileler ve modları kullanabiliyoruz.

GTA 5 Mod Kullanımı

GTA 5 için yapılmış Birçok modu çalıştırmamızı sağlayan script hook v uprogramı ile birlikte gelen native trainer, gayet basit bir şekilde kuruluyor ve Gta 5’in orijinal ve korsan her iki sürümünde de çalışabiliyor. Peki native trainer’da gelen artılar neler?

Öncelikle hile sürelerini sınırsız olduğunu belirtelim yani siz kapatana kadar hile aktif kalıyor. Oyun karakterlerini değiştirebiliyor, hatta onları köpeğe, ineğe, balığa çevirebiliyoruz. (Yolda maymun olup araba sürebilir, suyun içinde balık olup yüzebilirsiniz. Tabi ki suyun dışında balık olursanız ölüyorsunuz.)

GTA 5 ScriptHook V Kurulumu

  • Aşağıda verdiğimiz siteye gidip İndir/Download Butonuna tıklayarak Script Hook V + Native Trainer arşiv dosyasını bilgisayarınıza indirin.
  • Mod dosyalarını kopyalamadan önce dinput8.dll dosyasını yedekleyin.
  • Arşiv dosyasını masa üstüne çıkarın. “ScriptHookV.dll, dinput8.dll, NativeTrainer.asi” dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere yani GTA5.exe dosyasının olduğu yere kopyalayın.

Script Hook V + Native Trainer İndir

GTA 5 Native Trainer Kullanımı

Öncelikle belirtelim Mod İngilizcedir. ilk başlarda sıkıntı çekebilirsiniz ancak deneme yanılma yoluyla yavaş yavaş alışacaksınız. İlla türkçe isterseniz webde Türkçe yamalı sürümleri de bulunabilir.

  • F4 – Oyun açıkken Trainer’i etkinleştir.
  • NUM 2/8/4/6 – menüler ve listeler arasında gezinir (numlock açık olmalıdır).
  • NUM5 – seç.
  • NUM0 / BACKSPACE / F4 – geri.
  • NUM 9/3 – etkin olduğunda araç güçlendirmeyi kullanın.
  • NUM + – aktifken roket kullan.

GTA 5 Mod Kullanımı Script Hook V + Native Trainer

Videolu Kurulum ve Kullanım:

gta 5 native trainer pc, gta 5 native trainer indir, gta 5 native trainer türkçe, gta 5 enhanced native trainer, gta 5 simple trainer, gta 5 trainer pc, gta 5 trainer mod, grand theft auto 5 native trainer hatası

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle