Call of Duty - Black Ops 3 Açılmıyor Sorunu Çözümü

Call of Duty Black Ops 3 Açılmıyor Sorunu Çözümü, Black Ops 3 Açılmama Sorunu, Call of Duty – Black Ops III Oyun Başlamıyor, Call of Duty – Black Ops 3 Safe mode hatası.

Call of Duty – Black Ops 3 Açılmıyor

Yeni donanımlar ve yeni yazılımlar çıktıkça veya yeni Windows sürümleri yayınlandıkça eski oyunlarında uyumluluk sorunları ortaya çıkabiliyor. Bu oyunlardan biri de Call of Duty – Black Ops 3’tür. Call of Duty – Black Ops 3’ta ortaya çıkan başlıca iki hata var. Birincisi Oyunun açılmaması başlangıçta siyah ekran açılıp kapanması. Aşağıda anlatacağımız çözümü uygulamanız halinde çözüme kavuşacağınızı umuyoruz. Şimdi gelelim bu sorunların çözümüne…

Safe mode
Your game did not shut down properly during your lats session, would you like to start in Safe Mode?
Note: Safe mode will change your Graphics settings

Call of Duty - Black Ops 3 Safe mode

Black Ops 3 Açılmama Sorunu Çözümü

  1. Öncelikle Call of Duty – Black Ops 3 oyununun kısayoluna sağ tıklayın ve “Özellikler” deyin. Oyunun bir kısayolu yoksa kurulu olduğu klasöre gidin.
  2. Steam’da “C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Call of Duty Black Ops III” konumunda bulunur. Dışardan edindiğiniz oyunda ise her nereye kurduysanız oraya gidin.
  3. Burada “BlackOps3.exe” dosyasını bulacaksınız. Bu dosyaya Farenin Sağ tuşu ile tıklayın. “Özellikler” Seçeneğine tıklayın.
  4. Açılan pencerede “Uyumluluk” sekmesine geçin.
  5. Uyumluluk modu kımında “Bu programın çalıştıracağı uyumluluk modu” seçeneği aktifleştirin ve “Windows 8” seçin.
  6. Daha sonra “Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak” ve “Bu programı yönetici olarak çalıştırın” seçeneklerini işaretleyin.
  7. Son olarak “Uygula” ve “Tamam” düğmesine tıklayarak ayarları kaydedin.

Call of Duty - Black Ops 3 Açılmıyor Sorunu Çözümü

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle