Alien Isolation

Alien Isolation Hile Trainer Steam, Alien: Isolation Oyun Hilesi Epic Games Trainer, Sınırsız Sağlık, Sınırsız Cephane, Görünmezlik Hilesi, Sınırsız Öğe

Alien: Isolation

Bitmek bilmeyen korku ve ölüm tehlikesi içeren bir atmosferde geçen hayatta kalma korku oyunu Alien: Isolation’da korkuyu tam anlamıyla keşfet. Ellen Ripley Dünya’dan ayrılırken kızına 11. yaş gününü kutlamak üzere geri döneceğinin sözünü verdi. Başaramadı.

Alien Isolation

Bundan tam on beş yıl sonra, Amanda Ripley annesinin gemisindeki kara kutunun bulunduğunu öğrenir. Amanda, annesinin kayboluşunun arkasındaki gizemi çözmek için Sevastopol uzay istasyonuna girer ve bilinmeyen bir tehlikeyle karşılaşır.

Alien Isolation

Labirente benzeyen Sevastopol istasyonunda ilerlerken korkunç bir hayatta kalma mücadelesine katıl. Buradan sağ çıkmak için hazırlıksız ve neredeyse ekipmansız bir şekilde aklını ve cesaretini kullanman gerekecek.

Alien Isolation Hile Trainer

Bazen oyunları hileli oynayarak farklı bir deneyim yaşayabiliyoruz. Bu durumda hile kodlarını kullanarak oyunlarda ölümsüzlük veya sınırsız cephane kullanarak oyun deneyimimizi farklı boyutlara çıkarabiliyoruz. Bazı oyunların hile kodları olmadığı için, bazı oyun severler tarafından geliştirilen hile programları (Trainer) sayesinde birçok özelliği hileli kullanabiliyoruz. Bu seferki hile programımız: Alien Isolation Bölümü Steam ve Epic Games her iki platform için de çalışır. Trainer’in görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Alien Isolation Hile Trainer

Alien Isolation Hile Programı indir

İndirme Bağlantısı 1
İndirme Bağlantısı 2

Hile Programının Kullanımı

  1. Trainer programını Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
  2. Ardından Oyunu açın ve oyun oynamaya hazır halde olsun.
  3. Sonra oyuna dönün ve görseldeki gibi Klavyeden Üst F tuşları ile hileleri aktif edebilirsiniz.
F1 = Sınırsız Sağlık
F2 = Sınırsız Cephane
F3 = Sınırsız El Feneri
F4 = Sınırsız Öğe
F5 = Görünmezlik Modu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle