A Plague Tale Innocence Türkçe Yama

A Plague Tale Innocence Hile Trainer Steam, A Plague Tale: Innocence Oyun Hilesi Epic Games Trainer, Görünmezlik Hilesi, Sınırsız Öğe

A Plague Tale Innocence

Tarihin en karanlık zamanlarında geçen yürek burkan bir yolculukta, genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo’nun kasvetli hikâyesini takip et. Peşlerindeki Engizisyon askerlerinden kaçan ve etrafları durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili Amicia ve Hugo birbirlerini daha iyi tanıyıp birbirlerine güvenecekler. Zorluklara karşı hayatta kalmak için mücadele ederken, bu acımasız ve merhametsiz dünyada bir amaç bulma uğruna savaşacaklar.

A Plague Tale Innocence
2019 yılında Fransız Asobo Studio tarafından piyasaya sürülen A Plague Tale: Innocence oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Tarihi bir gerçekliğe dayanan ve kurgusu ile oyuncuların takdirini kazanan oyun, 2021 yılında Playstation 5 ve Xbox için de yayınlandı. Epic Games’in oyunu ücretsiz dağıtması ile oyun oldukça popüler hale geldi.

A Plague Tale Innocence

A Plague Tale Innocence Hile Trainer

Bazen oyunları hileli oynayarak farklı bir deneyim yaşayabiliyoruz. Bu durumda hile kodlarını kullanarak oyunlarda ölümsüzlük veya sınırsız cephane kullanarak oyun deneyimimizi farklı boyutlara çıkarabiliyoruz. Bazı oyunların hile kodları olmadığı için, bazı oyun severler tarafından geliştirilen hile programları (Trainer) sayesinde birçok özelliği hileli kullanabiliyoruz. Bu seferki hile programımız: A Plague Tale’nin Innocence Bölümü Steam ve Epic Games her iki platform için de çalışır. Trainer’in görüntüsü aşağıdaki gibidir.

A Plague Tale Innocence Hile Trainer

A Plague Tale: Innocence Hile Programı indir

İndirme Bağlantısı 1
İndirme Bağlantısı 2

Hile Programının Kullanımı

  1. Trainer programını Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
  2. Ardından Oyunu açın ve oyun oynamaya hazır halde olsun.
  3. Sonra oyuna dönün, ve görseldeki gibi Klavyeden Sağ Numerik tuş kombinasyonları ile hileleri aktif edebilirsiniz.
Numpad 1 = Gizlilik Modu
Numpad 2 = Sınırsız Malzeme/İçerik
Numpad 3 = Üretim Gereksinimi Yok
Numpad 4 = Süper Hız
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle