Modem Varsayılan Kullanıcı Adı ve Şifresi

Tılgın Wireless Modem

Ttnet Fiber altyapısı ve fibernet kullanan abonelere Fiber desteği olan Tılgın modemlerini vermektedir. Bu yazıda sizlere Tılgın Wireless Modem Arayüz Kullanıcı Adı ve Şifresini vereceğiz.

Tılgın Modem Kullanıcı Adı ve Şifresi

Evde internet’e bağlanmak için kullandığımız modemlerin bir arayüzü vardır. Bu arayüz ile modemimizde bazı ayarlamalar yapabiliyoruz. Modem kurulumunu yaparken de bu arayüzü kullanacağız.

Tılgın Wireless Modem‘inizin Web Arayüzüne ulaşmak için, kullandığınız web tarayıcı satırına 192.168.1.1 olmazsa 192.168.2.1 yazarak (Modeminizin ip Adresi ne ise o) giriş yaptıktan sonra eğer önceden şifreyi değiştirmediyseniz varsayılan şifre aşağıdaki gibi olacaktır.

Öncelikle aşağıdaki bilgileri deneyin:
Kullanıcı Adı : admin
Şifre : admin

Yukarıdaki bilgiler işe yaramazsa bunları deneyin:
Kullanıcı Adı : admin
Şifre : ttnet

  1. Öncelikle Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan İnternet tarayıcınızı açın. Örneğin Google Chrome’u açın ve adres satırına “192.168.1.1” girin ve klavyeden “ENTER” tuşuna basın.

Tılgın Modem Arayüz Kullanıcı Adı ve Şifresi

  1. Web ara yüzüne girmek için kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Bu ekrandaki sizden istenen şifre ve kullanıcı adı sadece modemin ara yüzüne ulaşmak için gereken bilgilerdir.

Tılgın Modem Arayüz Kullanıcı Adı ve Şifresi

  1. Kullanıcı Adı: bölümüne: admin, Şifre: Bölümüne de: admin yazıp “Tamam” tuşuna basarak Web ara yüzüne ulaşabilirsiniz. Web Arayüzüne ulaştıktan sonra Modeminizin ayarlarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Tılgın Wireless Modem Arayüz Kullanıcı Adı ve Şifresi

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle