Autodesk Internet Connection Required Sorunu Çözümü

Autodesk Internet Connection Required Sorunu Çözümü. Autocad, Civil 3D, 3ds Max, Revit, Maya Offline aktivasyon sorunu. Lisans hatası düzeltme

Autodesk ürünleri olan Autocad, Civil 3D, 3ds Max, Revit, Maya gibi programları kurarken Online veya Offline iki farklı aktivasyon şekli vardır.  Genelde kullanılan Offline aktivasyon kullanılırken Internet Connection Required hatası alabilirsiniz. Yani sizi zorla çevrimiçi aktivasyona yönlendiriyor. Bu sorunun çözümünü sizler için hazırladık şimdi gelelim uygulamaya.

Autodesk Internet Connection Required Sorunu Çözümü

Bunun için Sizde kurulu olan AdskLicensing programını kaldırıp bunun yerine size vereceğimiz AdskLicensing programını kuracaksınız.

AdskLicensing > İndir, Alternatif Link 1, Alternatif Link 2

  1. Yukarıdaki bağlantılardan birinden AdskLicensing programını bilgisayarınıza indirin.
  2. Ardından “C:\Program Files (x86)\Common Files\Autodesk Shared\AdskLicensing” yolunu takip ederek “uninstall.exe” dosyasını çalıştırarak Autodesk Licensing programını bilgisayarınızdan kaldırın.

Autodesk Internet Connection Required Sorunu Çözümü

  1. Kaldırma işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirdiğiniz AdskLicensing programını kurun. Ardından Autodesk programınızı offline olarak lisanslayabilirsiniz.

İyi Çalışmalar…

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle