Şimdi Kayıt Ol

Giriş


Şifremi Unuttum

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Doğrulama Yeni doğrulama için resme tıklayın.

Giriş


Şimdi Kayıt Ol

Web sitemizde kayıt olarak, soru sorabilir ve var olan soruları cevaplayabilirsiniz.

Kullanım Koşulları | Terms of use

SoruNe Logo Retina

SoruNe.com – Kullanım Koşulları ve Kullanıcı Sözleşmesi

Merhaba Bay veya Bayan Ziyaretçi:

sorune.com Web sitesine elle veya bir arama motoru vasıtasıyla veya her nereden girmiş olursanız olun; giriş yaptığınız an itibariyle Aşağıdaki Hükümleri kabul etmiş olursunuz. Şart ve koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanmaya devam etmemeli ve hemen ayrılmalısınız.

Lütfen Aşağıdaki hükümleri iyice okuyunuz..

1.) sorune.com sitesindeki Yazılar, Araçlar, Resimler, Videolar vb. içeriklerin kullanılması veya direktiflere uyulması sizlere bağlıdır. Bu yüzden sorumluluk size aittir. Ayrıca oluşabilecek her türlü sorunlardan sorune.com sorumlu tutulamaz.

2.) sorune.com sitesindeki Yazılar, Araçlar, Resimler, Videolar vb. içerikler bilgi amaçlı olup sorune.com ‘in bu bilgilerin doğruluğunu veya zararlarını teyit etme yükümlülüğü yoktur ve bunlardan sorumlu tutulamaz. Sorumluluk Kullanıcıya aittir.

3.) sorune.com ‘te başka sitelere yönlendirilen bazı linkler mevcut olabilir. Bu linklerin ulaştığı sitelerin içeriğinden, sorune.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4.) sorune.com, hizmet sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için bazı çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanımınız hakkındaki bilgiler, iş ortakları ve 3. parti kuruşlarla paylaşılır. Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

5.) sorune.com, Tüm içeriklerinde, önceden bildirmeksizin, istediği değişikliği yapabilir. sorune.com,  dilediği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

6.) sorune.com, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

7.) sorune.com sitesine üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve sorune.com servislerinin kullanılması halinde sorune.com sorumluluk kabul etmemektedir.

8.) sorune.com, sunduğu servislerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinde geleni yapacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu 3. Partilerin sistemlerinde meydana gelecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi vakalarda sorune.com servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir. Bu gibi durumlarda sorune.com servislerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirleri alacaktır, fakat doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir.

9.) sorune.com, kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü veri ve içeriğin hiç bir şekilde kontrolünü yapmamaktadır. Ancak kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca sorune.com hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde, sorune.com hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma, üyelik iptal etme ve Kullanıcı engelleme hakkına sahiptir.

10.) sorune.com üzerinde reklam verenler veya 3.parti kuruluşlar, çeşitli şekillerde site kullanımınız hakkında bilgi toplayabilirler. Bu bilgilerin toplanmasından ve kullanılmasından sorune.com sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz