Windows 10

Windows 10 LTSC Türkçe iSO indir, Windows 10 Enterprise Türkçe LTSC MSDN ISO indir. Windows 10 LTSC x64, x86 iso dosyası. Windows 10 LTSC 1809 İndir.

Windows 10 LTSB & LTSC Sürümleri

Windows 10 LTSC, Windows Mağazası da dahil birçok Windows uygulamasının bulunmadığı ve Long Term Servicing Channel (Uzun Süreli Servis Kanalı) kelimelerinin baş harflerinden oluşan Windows 10 sürümüdür. Windows 10‘un büyük güncelleme almayan ve içinde Windows mağazası da dahil bir çok windows uygulaması bulunmayan en hafifi sürümü ile Enterprise LTSC karşınızda.

Windows LTSB ve LTSC sürümleri en hafif ve en stabil sürümleridir. Çünkü bu sürümler güncelleme almazlar. Her yeni büyük güncellemeden sonra yeni sürümleri çıkar. Bu da güncelleme ile işi olmayan ve daha stabil bir windows deneyimi isteyen endüstriyel kuruluşlar için çok güzel bir programdır. Her ne kadar endüstriyel kuruluşlar hedef alınmış olsa da normal kullanıcılar da bu stabil sürümü kullanmak isteyebiliyorlar.

Windows 10 LTSC Türkçe iSO indir

Windows 10 LTSC 1809 Türkçe 32Bit indir / Alternatif Link
Windows 10 LTSC 1809 Türkçe 64Bit indir / Alternatif Link

Windows 10 LTSC sürüm Bilgisi

Sürüm: 1809
İS Derlemesi: 17763.316

Windows 10 LTSC Türkçe iSO indir

Windows 10 LTSC Etkinleştirme

Şuan ki kullandığınız lisansınız ile LTSC sürümünü etkinleştiremezsiniz. bunun için Enterprise lisansınızın olması gerekiyor. Lisanssız olarak 90 gün kullanma süreniz bulunmaktadır. 90 günün sonunda dilerseniz Komut istemini Yönetici olarak çalıştırdıktan sonra aşağıdaki komutu girerek 90 gün süresini yenileyebilirsiniz.

Başka yollarla lisanslamak isterseniz bu iş için yapılmış lisanslayıcı araçlar bulunmaktadır. KMS suite adındaki bir araçla lisans işini halledebilirsiniz. Yasal olmadığı için biz sitede paylaşmıyoruz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle