WhatsApp

WhatsApp Konum Gönderme. WhatsApp’ta Konum Nasıl Paylaşılır? WhatsApp Konum Bilgisi Karşı Tarafa Nasıl Gönderilir? WhatsApp’tan konum nasıl atılır? Akıllı Telefonlarda Konum Nasıl Atılır?

WhatsApp ilk çıktığında bir mesajlaşma programından ibaretti, ancak her geçen gün yeni özellikler eklenmeye devam etmektedir. WhatsApp Hikayeler özelliğini getirerek bir mesajlaşma programından sosyal bir ağ haline gelmeye devam ediyor. WhatsApp’ta bulunan özelliklerden bir tanesi de Bulunduğunuz konumu paylaşmaktır. Peki WhatsApp Konum Gönderme yani Konum Nasıl Paylaşılır?

WhatsApp Konum Gönderme

Bulunduğunuz yeri veya bir konumu birine iletmek, adres veya yol tarifi yapmak’dan daha kolaydır. Çok az bir hata payı ile yerinizi, konumuzu karşı tarafa gönderebilirsiniz. Böylece karşıdaki kişi bulunduğunuz yeriş daha iyi ve hızlı bir şekilde öğrenmiş olur. Hatta Aracınızın veya telefonunuzun Navigasyonu ile yol tarifi bildirerek bulunduğunuz yere gelmesini sağlayabilirsiniz. Navigasyon sayesinde arkadaşınızın size ulaşması kolaylaşmış ve hangi yoldan daha hızlı ulaşacağını da sağlamış olursunuz.

Konum Gönderirken nelere dikkat edilmeli?

WhatsApp mesajlaşma uygulaması ile konum göndermek için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Ama doğru konum göndermek için bazı yerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. peki nelere dikkat edilmeli?

  • Telefonunuzun İnternet’i açık olmalı ve şebeke çekmelidir.
  • Mobil İnternetiniz yoksa, bir Wifi kullanabilirsiniz.
  • Telefonunuzun Konum özelliği açık olmadır.

WhatsApp’ta Konum Nasıl Paylaşılır?

  1. WhatsApp uygulamasını açın ve konum göndermek istediğiniz kişi seçin.
  2. En aşağıda Ataç simgesine tıklayın.
  3. Açılan menüde Konum seçeneğine tıklayın.
  4. WhatsApp konumunuzu tespit ettikten sonra “Şu anki konumu gönder” seçeneğine tıklayın.

WhatsApp Konum Gönderme

böylece konumunuzu arkadaşınıza göndermiş oldunuz.

konum nasıl atılır samsung, haritadan konum atma, mesajla konum gönderme, whatsapp duruma konum ekleme, konum bildirme

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle