Reklamsız YouTube Uygulaması

Android telefonlar için Reklamsız YouTube Uygulaması ROOTSUZ. Android YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma. Reklamsız YouTube İzleme. youtube reklamsız apk

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında YouTube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir.

Ancak, bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda kullanıcılarda YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor. Neyse ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor, ve YouTube’u reklamsız izlememiz için Reklamsız YouTube Uygulaması geliştirdiler. bu gönüllü kişiler Orijinal YouTube uygulamasını Modlayarak. Evet orijinal YouTube uygulamasını reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

Reklamsız YouTube Uygulaması : YouTube Vanced

YouTube Vanced.apk ‘yi telefonunuza kurmadan önce telefonda yapmanız gerek bazı işlemler var. Telefonda yüklü YouTube uygulamasını devre dışı bırakmamız gerekiyor.

 1. Öncelikle telefonunuzda Ayarlar > Uygulamalar kısmına gidin. Burada YouTube uygulamasını bulup tıklayın.
 2. Ardından “KALDIR” butonuna tıklayıp, YouTube güncellemesini kaldırın.
 3. Ardından biraz önce KALDIR yazan yerde “DEVRE DIŞI BIRAK” butonu görünecek, Siz de “D. DIŞI BIRAK” butonuna tıklayarak YouTube uygulamasını devre dışı bırakın.

YouTube Vanced Kurulumu:

 1. Aşağıdaki bağlantılardan YouTube Vanced.apk ve microG_for_YouTube_Vanced.apk dosyalarını telefonunuza indirin. YouTube Vanced’i indirirken en son çıkan sürüme tıklayın. karşınıza birden fazla sürüm olacak Mavi(Blue), Pembe(Pembe), Black(Siyah), Dark(Karanlık) sürümlerinden hangi rengi istiyorsanız onu indirin.
  YouTube Vanced / Alternatif Link
   microG_for_YouTube_Vanced_0.2.4.apk / Alternatif Link
 2. Ardından indirdiğiniz bu dosyaları Android telefonunuza kurun.
 3. Android telefonlarda İndirdiğiniz dosyalar “İndirilenler” veya “Download” klasöründe bulunur.
 4. Bu dosyalara Telefonunuzun Dosya Yöneticisi uygulaması ile erişebilirsiniz.

Bu iki APK dosyasını kurduktan sonra Youtube Vanced adında bir uygulama telefonunuzun uygulamaları arasında yerini alacaktır. Artık videoları reklamsız izleyebilir, Arka planda video oynatabilir ve Karanlık temasını kullanabilirsiniz.

NewPipe YouTube Video Uygulaması

NewPipe adlı uygulama android platformu için geliştirildi. NewPipe uygulaması YouTube android uygulamasının alt yapasını kullanıyor ve videoları reklamsız izlemenize olanak sağlıyor. Ayrıca istediğiniz videoları, istediğiniz çözünürlükte indirebiliyorsunuz. Videoları indirme özelliğinin yanısıra videoları ses dosyası olarak indirebiliyor.

Daha fazla bilgi için: NewPipe YouTube Video izleme, indirme Uygulaması

 

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments