Reklamsız YouTube Uygulaması

Android Reklamsız YouTube Uygulaması ROOTSUZ. Youtube Video indir, Youtube Müzik indir. Android YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma. Reklamsız YouTube İzleme. Youtube reklamsız apk

İnternet ve birçok medya platformunun gelir kaynağı reklamlardır. Geliştiriciler, kullanıcılara daha fazla ne kadar reklam izletebilirim derdinde iken, kullanıcılar ise bu reklamlardan nasıl kurtulurum derdindedir. Bu platformların başında YouTube gelmektedir. Youtube’da video başlamadan reklam gösterilir ve video süresince belli aralıklarla tekrar reklam gösterilir.

Ancak, bu reklamları izlemek zorunda olmak gerçekten de çok sıkıcı olabiliyor. Bu durumda kullanıcılarda YouTube Uygulamasını Reklamsız Kullanma derdine düşüyor. Neyse ki imdadımıza gönüllü geliştiriciler yetişiyor, ve YouTube’u reklamsız izlememiz için Reklamsız YouTube Uygulaması geliştirdiler. bu gönüllü kişiler Orijinal YouTube uygulamasını Modlayarak. Evet orijinal YouTube uygulamasını reklamsız ve arka planda video oynatma desteğiyle birlikte izleyebileceksiniz.

YouTube Vanced: Reklamsız YouTube Uygulaması

Bazı geliştiriciler Orijinal YouTube uygulamasını modlayarak reklamsız hale getirip, Arka planda video oynatma, Karanlık teması ve daha birçok özellik ekleyerek kullanıma sunuyorlar. Bu sayede reklamsız youtube’un tadına varıyorsunuz. Ayrıca microg sayesinde youtube hesabınızla giriş yaparak bu modlu youtube ile beraber kullanabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi için: YouTube Vanced Reklamsız YouTube Uygulaması

NewPipe YouTube Video, Müzik indirme Uygulaması

NewPipe adlı uygulama android platformu için geliştirildi. NewPipe uygulaması YouTube android uygulamasının alt yapasını kullanıyor ve videoları reklamsız izlemenize olanak sağlıyor. Ayrıca istediğiniz videoları, istediğiniz çözünürlükte indirebiliyorsunuz. Videoları indirme özelliğinin yanısıra videoları ses dosyası olarak indirebiliyor.

Daha fazla bilgi için: NewPipe YouTube Video izleme, indirme Uygulaması

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle